almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a HelloSkin-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. március 8.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: HelloSkin, 4990 Ft

A B vitaminok minden egyes eleme lényeges funkciót lát el az élő szervezetekben. Köztük a B5 vitamin, amely fontos szerepet játszik a sejtek és szövetek aktivitásában. A panthenol a B5 vitamin előfutára, mely a bőrbe beszívódva válik aktív patoténsavvá és fejti ki nyugtató hatását. Helyi alkalmazásával serkenthető a keratinociták szintézise és a fibroblasztok proliferációját (az epidermiszt alkotó sejtek), elősegítve a sebek gyógyulását. Felgyorsítja a bőr regenerálódását, ezen felül feljavítja a bőr hidratáltságát és csökkenti a gyulladásos folyamatokat. A szérum másik kulcshatóanyaga az allantoin, mely kémiailag egy heterociklusos növényi ureid. Magyarországon is őshonos növénykék; a fekete nadálytő, a búzacsíra, a medveszőlő egyik aktív hatóanyaga. Külsőleg alkalmazva nyugtató érzést biztosít a bőrnek, ennek a hátterében az áll, hogy fokozza a bőr vérellátását, ezáltal növeli a sejtmegújulást. Hámképző tulajdonságú, serkenti a külső, elhalt bőrréteg hámsejtjeinek leválasztását. Fellazítja az eltömődött pórusokat, kioldva belőlük a felesleges faggyúmennyisséget. Továbbá hozzájárul a kollagén termelődéshez, felgyorsítja a gyógyulási folyamatokat és megvédi a bőrt az irritáló tényezőktől. Ennek következtében ajánlott reaktív és érzékeny, illetve zsíros, mitesszeres, pattanásos és heges bőrre.

Ár: 4990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kunzsuzsi

2022. április 20.

Bevallom, nem tudom, hogy miért kellett nekem ez a szérum, de muszáj volt hazahoznom. Aztán nem bántam meg. Akárhányszor volt valamilyen balesetem (pl. egy új hatóanyag bevezetésénél), ez a cucc mindenféle pirosságot, viszketést, szenvedést felold. Megissza a bőröm, de olyan jól esik ez a kényeztetés. Agyagmaszkolás után szoktam használni leginkább, de általában a hidratáló előtt is kiérdemel az arcom pár cseppet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

fruzsooo

2022. március 19.

Nekem leginkább egy szérum hármas vált be mostanában a borzasztóan száraz, ekcémara hajlamos arcomra: ez, az Almost ceramide-os szeruma es a G&G stressless együtt. Úgy érzem, ezzel a harommal normálisan fenn tudom tartani a barrierem, és végre évek szenvedése után újra tudok sminkelni majdnem minden nap :) Ez az érzékenység miatt sajnos nem volt így az elmúlt időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

pacsalia

2022. január 21.

Az alga+cink fényévekkel többet csinál a pattanásokkal, és jobban is mattít, de ez sem annyira rossz cucc :) hidratál és krémek előtt jó feltenni, mert hamar beszívódik a vizes állaga miatt.
Semmi extra, de egynek elmegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Semmi extra, de egynek elmegy!

Októberi Lány

2021. július 11.

Első használat utáni vélemény, még frissítek:
Szuper csomagolás: stabil kupak, masszív tejfehér üveg. A szérum is fehéres, enyhén géles állagú, felkenve kellemesen csúszó, hamar beszívódó. Rétegezni az eddigiek szerint lehet kényelmesen. Nagyon nagy szükségem van most az ápolásra, regenerálásra, így nagy reményeket fűzök hozzá és a ceramidos tesójához, együtt vettem őket, de majd külön-külön is megfigyelem, mit tudnak.
Eddig egészen el vagyok ájulva a márkától és az egész hozzáállásuktól, irtó kedvesek és segítőkészek, látszik, hogy nagyon beleadnak mindent. Azért kicsit lehetne olcsóbb ez a szérum (is), de még pont belefér, pláne ha hosszabb távon beváltja, amiket ígér.
Előlegbe 4 kövér csillag, de visszatérek az eredményekkel.
Update 1., néhány használat után:
Eddig nem vettem észre de ma reggel határozottan hidratáltabbnak tűnt a bőröm, illetve a mostanában nagyon gyulladt, szétszadizott (értsd: nyomkodott) bőrömet a lehetőségekhez képest egészen jól lenyugtatta. Mondjuk, tegnap este a “jobbik fajta” krémemmel együtt használtam, de biztosan ez is segített. Na szóval kitartóan folytatom, meglátjuk, jóban maradunk-e hosszabb távon. Addig felpontozom.
Update 2., egy üveg után:
Ceramide-os társával együtt vagy épp váltva használtam az elmúlt bő egy hónapban. Ahhoz képest, hogy nem minden nap, elég hamar elfogyott, megissza rendesen a bőröm. Le kellene a nyomogatásról szoknom, mert a sok hámlasztás és retinol ugyan pozitív hatással van a pattanásos állapotra, viszont egy-egy kisebb pati vagy mitesszer után is borzasztó sebek tudnak keletkezni, sokkal sérülékenyebb a bőröm mostanában ezek miatt. És persze végülis a legtöbb ocsmányságot ily módon kb magamnak köszönhetem, főleg ha a nyomkodás miatt durran be egy ártalmatlan mitesszer.. Ezeken a sérüléseken segített mindkét szérum, sokkal szebben és hamarabb gyógyult a bőröm. Nem csak ezek miatt, de az egészen biztos, hogy volt részük a dologban.
Összességében érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrre mindennapi vagy minden másnapi használattal biztosan áldást jelenthet ez a kis szérum, sérült barrierre pedig pluszban a ceramide szérumjuk extrán jól jöhet. Maradjon az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Első használat utáni vélemény, még frissítek:
Előlegbe 4 kövér csillag, de visszatérek az eredményekkel.
Update 1., néhány használat után:
Update 2., egy üveg után:

Zsuzsi216

2021. június 9.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.
A csomagolás megvett kilóra, egyszerű és letisztult, semmi csicsa. Az üveg is szép, az adagoló is jól működik.
Csak úgy beszippantja az arcbőröm és nagyon hálás érte. Pihe-puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

Nagyon szeretem ezt a szérumot.
Csak úgy beszippantja az arcbőröm és nagyon hálás érte. Pihe-puha lesz tőle.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid