Aloive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gluténmentes natúrkozmetikum

starlight

2016. december 25.

A legjobb ajakápoló amit valaha használtam, még az Alverde ajakápolóinál is jobbnak tartom.
Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Zsuzsu7

2016. április 13.

szerettem,amíg ki nem vonták a forgalomból,még van 1 otthon mert feltankoltam belőle. fél évig elég volt,pedig rendszeresen használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

pifpuf

2016. január 5.

Az eddigi legjobb ajakápoló, amit használtam. Éppen ezért megdöbbentem, amikor tegnap a dm-ben azt láttam a márka termékeire kiírva, hogy kiárusítás. Ajakápolót már nem is láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Kiko54

2015. augusztus 14.

1 hónapja használom,tök véletlenül akadtam rá a dm-ben,2es csomagolásban.Az első bio ajakápoló amivel 100%-ig elégedett vagyok.Nem ragad,hidratál,tartós,jó az illata,jók az összetevői,barátságos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!