Aloive

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio aloe verával, olívával, argán olajjal hyaluronnal és kalpariene hatóanyaggal

magichand

2016. április 14.

Friss.: végül nem tudtam elhasználni, irritálni kezdete a bőröm.
Basszus, nem is tudtam hogy ki van száradva a szemkörnyékem, eddig... teljesen más a bőröm tapintása, és a ráncok se olyan mélyek, pedig használtam szemkörnyék ápolót előtte is. Eredetileg a sötét karikák miatt vettem, teljesen meglepett az eredmény. Még frissítek a karikák kapcsán, mert csak két napja használom. Eddig nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Friss.: végül nem tudtam elhasználni, irritálni kezdete a bőröm.

Zsuzsu7

2016. április 13.

ez volt a legjobb szemkörnyékápoló,amit valaha használtam,minden elvárásomnak megfelelt,erre kivonták a forgalomból,sőt az egész ALOIVE márkát :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Vyvcsyke

2016. január 14.

Már lassan egy éve megvan és még mindig bírja! Igaz nem használom minden nap, néha elfelejtem, de attól még mikor felkenem egyszerűen tökéletes!:) Olyan szép sima és puha lesz tőle a szemem, nekem még a karikákon is sokat szokott javítani. Ez volt az első szemránckrémem, ezért összehasonlítási alapom még nincs, de nagyon nagyon megszerettem ezt a terméket!!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antika

2016. január 1.

Meg akartam ma venni a dmben az itteni vèlemènyek alapjàn, sajnos nem kaptam...Az eladò azt mondta, hogy kivonjàk a forgalombòl...:,(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Picijenci

2015. december 17.

Használom már 2-3 hete és teljesen elégedett vagyok vele. 26 évesen elmondhatom, hogy volt már többféle szemkörnyékápolóm, olyan is, ami ennek a duplájába került, mégsem hozta ezt az eredményt. Pihentebbnek tűnik a tekintetem, mint eddig bármelyik másik hasonló krémtől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

carriebradshaw

2015. december 14.

Végre megszereztem :D (nincs mindegyik dmben) Remélem nálam is jó lesz, eddig tetszik, jó kis tömör krém,de attól szépen beszívódik. Később jövök... :)

Imááádommm! :D Most már használom egy ideje, és mikor megfeledkeztem róla 1-2 hétre huu de érződött, hogy kiszáradt a szemem környéke! Amikor használom nagyon jó puha, és a miniráncocskákat karban tartja, így 25 évesen még elég ez a krém elméletileg :D
Viszont most utánaolvastam az összetevőknek, mert megnéztem ki szerepel az első helyen :S "A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található." MEH Így gyanús, hogy nem merem majd újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

tocsin0427

2015. november 26.

Én nagyon szeretem ezt a krémet, reggel és este is használom. Feszes tőle a bőr, egyszerűen szép :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

nagyevelin88

2015. augusztus 18.

Elég vékony a bőr a szemem alatt,meg jó néhány szarkaláb is megjelent már így úgy döntöttem illik elkezdeni foglalkozni az arcomnak ezzel a területével is. Találomra vettem meg ezt a szemkörnyékápolót és szerencsére nem csalódtam. :) Jól beszívódik, nem irritál és sokkal üdébb, frissebb a tekintetem tőle. És még az összetevők is jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Kiko54

2015. augusztus 14.

Az ajakápoló után úgy éreztem érdemes tesztelnem a márka többi termékét is.Ezzel először nem tudtam mit kezdeni,mert hiába kentem icipicit,nem itta be a bőröm.aztán kipróbáltam vizes bőrön és működött.hidratál,feszesít,nem irritálja a szemem.remek kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

natasa

2015. július 28.

Jó kis szemkörnyékápoló. Gyorsan felszívja a bőröm, jól hidratál. Jól lehet rá sminkelni is. Hosszabb távú hatására kíváncsi vagyok: engem elsősorban a karikák eltüntetésére tett ígérete csigázott fel. Mintha tényleg csökkentené a mély karikákat, de lehet, hogy csak úgy akarom látni. Gazdaságos is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.