alouette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Kiszerelés: 25 darab nedves törlőkendő.

varga.stella

2012. május 24.

Nem a legjobb... még százforintos boltban is jobbat kapok és olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

Nem a legjobb... még százforintos boltban is jobbat kapok és olcsóbban.

Cucika

2012. május 24.

Egyszer vettem ilyet, de amint kipróbáltam rájöttem, hogy hiba volt. Szörnyen rossz "illata" van, felfordult tőle a gyomrom, ráadásul az összetevői is rosszak. Azért kap 1 pontot, mert ha valaki elviseli az illatát akkor talán a célnak megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Csilluska

2012. február 19.

Én a sminket szoktam vele letörölni, erre a célra tökéletesen megfelel. Sőt, még portörlésre is jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

BabaCica92

2011. augusztus 24.

Számomra túl nedves volt, nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Számomra túl nedves volt, nagyon olcsó

xameee

2011. augusztus 9.

Kellemes, enyhe az illata. Pont megfelelően nedves. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Hamar beszívódik. Kivétel után is sokáig marad nedves. Olcsó is, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.