alouette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berta, Módosítva: 2014. január 23.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Az arcápolókrémmel átitatott nedves kendők ápolják és tisztítják a bőrt szappan és víz nélkül. Ideális arcra, kézre, utazáskor és sportolásnál, bébi ápoláshoz is megfelelő.

Kiszerelés: 150 db

knoemi

2016. december 15.

Borzasztóan rossz. A sminket sok simogatás után szedi le és nem is tudom megfogalmazni mit tesz pontosan a bőrömmel. A használata után feszül az arcom, csíp, éget, hiába mosom le érzem, hogy rajtam maradt. Még nem találkoztam olyan termékkel, ami így hatott volna a bőrömre. Kidobtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Bridddzs

2015. augusztus 7.

végre egy normális kiszerelésű sminktörlő!!!! Az arcon levő sminket nekem kiválóan leszedi, viszont a szemen való alkalmazása hagy némi kívánni valót maga után... Az anyaga tényleg durva, és kicsit kellemetlen is a szemkörnyéket ezzel törölni. Árban szerintem szuper ( ilyenkor mit is vár az ember most komolyan??) 150 dbos és kb 600 ft, bár én akciósan 400 ftért vettem, ennyi pénzért meg szerintem nem rossz. De azért annyira nem hiper szupi termék, úgyhogy én is inkább másra voksolok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Heli

2015. március 21.

Szörnyű! Meg sem mozdítja a sminket (sima spirál, BB krém, szemöldökcerka), mintha egy sima A4-es fehér papírral próbálkoznék. Még kéztörlésre is durva az anyaga. Max. portörlésre alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

vira.15

2013. április 18.

Mindig popsitörlőket használok kéztörlésre vagy kézről alapozó leszedésére, de valamiért szimpatikus volt ez a termék. Hát, most nagyon elhagyott a ráérző képességem. Önmagában ez semmi, alig akarta lehozni a kezemről az alapozót, semennyire nem nedves, és még az a kicsi is gyorsan elpárolgott. Úgy kellett vizet töltenem bele, hogy legalább eltudjam használni. Így azért már tűrhető, és le is szedi az alapozót a kezemről, de ezt nem nekem kellene megcsinálni...szerintem! A nagy kiszerelés és az olcsó ár miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

aniko_farago

2013. április 1.

portörlésre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

portörlésre használom.

Judiit

2013. január 20.

Gagyi. Vékony az anyaga. A smink kiröhögi a vele való próbálkozást. Egyedül az ára volt pozitív. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 20.

ponydogcat

2012. december 2.

Sátorozásnál jó volt, elhasználtuk kéztörlőnek, meg mindent letakarítónak. Arcomra semmi hatás, púdert leszedi, és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

terke29

2012. július 13.

Én sem szeretem,de mostmár elhasználom.A cél szentesíti az eszközt alapon,én félbehajtom,a két fél közé pedig teszek 3 kocka wc papírt.Ez bevált,de csak mert el kell valahogyan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 22.

Alig vártam, hogy elfogyjon szerintem evvel el is mondtam a lényeget. Biztos nem vásárolnám meg még 1x. Nem volt elég nedves a legalján meg tocsogott csavarni lehetett belőle . Egyedül a masszív doboza miatt kapja a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

terke29

2012. június 17.

Csatlakozom Bertához,én végül popsitörlőként használom,így gyorsabban fogy,mert egyszerre kettő kell belöle :D !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.