Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kettő az egyben arctisztító emulzió bio-aloe verával és gleccservízzel száraz és érzékeny bőrre.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Kerestem vegan arctisztítót ,hogy leváltsam az állatkísérletes C&C márkát..Először ki akartam dobni a kukába annyira nem jött be és kipattokzódtam tőle(bár eza hírtelen váltás miatt is lehetett:s)... De aztán rájöttem,hogy alkalmas használni és úgy szépen tisztít. Keveset kell felvinni,eloszlatni és utána arcot mosni. Így már más a krém fekvése. Szépen elmúltak a ragyák is, estére tökéletes arc tisztítás és nem hagy maga után semmi krémes érzetet (le kell mosni az arcodat utána!!)
Nekem kellemes az illata, nem tolakodó,nem csíp vagy irritál még a szememet sem, mert a szempillákat is áttörölgetem vele. De azért kutatok még más arctisztítók után.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nickykee

2019. január 8.

Iszonyú büdös nekem a szaga, mintha valami műanyag lenne, vagy romlott, nem tudom. Igaz, hogy natúr, na de akkor is. Nekem egy teljesen sima tök átlagos arctisztító, maradéktalanul nem távolítja el az arcomról a szennyeződést, ahogy ígéri. A bőrömet nem irritálja, az igaz. Ennyi pénzért drága, nem veszem újra, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Viszkető bőrre próbáltam, arra nem vált be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Viszkető bőrre próbáltam, arra nem vált be

kklaudia

2018. május 21.

Hónapok óta rendszeresen használom, reggel-este. Jól tisztít, a sminkmaradványokat is eltávolítja, de nem szárít és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

bettyblue

2018. március 13.

Ezt használom esténként a maradék smink lemosáshoz, nagyon tiszta bōrt eredményez, utána még egy tonikot használok és krémeket már csak másnap. Nekem tetszik az illata és az állaga is, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Sielu

2017. május 27.

Az első arclemosó, ami megfelel a száraz, érzékeny bőrömnek: nem szárítja ki, nem lesz tőle zsíros sem. Az első néhány használat után puhábbnak és tisztábbnak tűnt az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

LSTE

2016. szeptember 16.

A nagymamám használgatta, de nem jött be neki, ezért nekem adta. Én meg vagyok vele elégedve, ő az „utazós” arclemosóm (nem szívesen cipelem magammal az arclemosó szappanom, a kis kefét, a tonikot, a vattapamacsot… hanem csak őt). Kategóriájában megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

NamelessWonder

2016. július 7.

A legjobb arclemosó amit eddig használtam. Ettöl látványosan jobb lett a bőrőm, nem lesz piros tőle az arcom, nem kapok pattanást tőle, és nem is száritja ki. Az illata is nagyon jó és nagyon sokáig elég egy tubus. Könnyen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

timilla

2016. június 16.

Az illata tényleg elég fura, nekem valahogy vegyszeres, de ez az egyetlen kifogásom ez ellen a lemosó krém ellen. Elég sűrű, nagyon szépen leszedi az alapozót, szinte tiszta marad utána a micellás vízzel átitatott vattakorong, amivel még áttörlöm az arcomat. Én szárító hatást sem érzek egyáltalán, nyárra nekem pont megfelel. Az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 16.

juditjanka

2016. január 21.

Úgy szeretném szeretni, de mégsem. Annyira alkoholos illata van, szerintem nagyon zavaró. Az arckréme csodás, kifejezetten szeretem az illatát és ennek is olyan lenne, ha az a hülye alkohol nem szólna közbe. Egyébként a hatása rendben van, de nem kiemelkedő, úgyhogy már be is táraztam az utódját, az Alverde kamillás arclemosóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol