Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kettő az egyben arctisztító emulzió bio-aloe verával és gleccservízzel száraz és érzékeny bőrre.

juditjanka

2016. január 21.

Úgy szeretném szeretni, de mégsem. Annyira alkoholos illata van, szerintem nagyon zavaró. Az arckréme csodás, kifejezetten szeretem az illatát és ennek is olyan lenne, ha az a hülye alkohol nem szólna közbe. Egyébként a hatása rendben van, de nem kiemelkedő, úgyhogy már be is táraztam az utódját, az Alverde kamillás arclemosóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

anielka

2015. október 27.

Nagyon bevált a kombinált bőrömre, szépen rendben tartja a zsírosodást is és a mitesszerek is eltűntek tőle. Jó az állaga, könnyű lemosni, viszont egyáltalán nem ajánlom száraz bőrűeknek (annak ellenére, hogy elvileg nekik készült).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Tvylvis

2014. szeptember 20.

Nyáron találtam rá, gondoltam, adok neki egy esélyt. Elhasználtam, rossznak nem volt rossz, de igazán jó sem volt. Tipikusan az egynek elmegy kategória. Kellemesen oszlatható, nem irritál, diszkrét illata van, viszont kicsit szárít, ami egy száraz bőrre való terméknél nem a legjobb (az alkohol a ludas valószínűleg). Utána kell a tonik, mert nem tisztít tökéletesen. Az ára igen jó, egy kipróbálást megért, újra nem veszem. Erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol