Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. december 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termékben lévő illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Krisztiina

2015. december 23.

Én most vettem egy dobozzal! Még ismeretlen számomra a krém, most próbálom először :-) ! Láttam páran hiányolták a polcokról! Én a Köki Terminálban lőttem! És azt gyanítom az itteni fotó alapján, hogy újra csomagolták, plusz bővítették E vitaminnal és Q10-zel!

Mivel pontoznom kell hogy kommentelni tudjak, így ismeretlenül előlegezek 4 csillagot neki! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

x

2015. december 12.

Nekem igencsak bejött ez a krém, sok értékes összetevője van, bár az alkohol második helyezése kicsit sokkoló. A sok olaj ellenére könnyen be szokta szívni az arcom, nem sokáig marad zsíros. Talán az alkoholnak köszönhetően? :D Egyszerre gazdag és könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

szzh01

2015. augusztus 3.

Igazából nem erre, hanem ugyanennek a krémnek a nappali változatára fájt a fogam, de annak a Rossmannban hűlt helye volt. :-( (Tudja valaki, hogy miért? Esetleg kifutó termék?) De hogy ne menjek el üres kézzel, és mert nagyon kíváncsi voltam a krémre, az éjszakai változat jött velem. A tubusos kiszerelés szuper, szépek, gazdagok az összetevői, de a 2. helyen szereplő alkohol sokkolt. Középsűrű állagú kellemesen lágy, fehér színű krém viszonylag erős virágos illattal ("hála" a benne található parfümnek), de ami ennél sokkal durvább az a tömény alkohol illat, ami már a tubusban is érződik és felkenéskor körüllengi rövid ideig az arcomat. Komolyan mondom úgy érzem magam este, mintha a krémmel egy időben egy felest bedobtam volna egy friss pálinkás üvegből, nagyon durva! Komoly aggodalommal töltött el minden este, hogy ettől a rengeteg alkoholtól nem szárad-e ki reggelre az arcom. Jelentem, egyelőre semmi kiszáradás, sőt, a bőröm tulajdonképpen szép lett tőle, üde és feszes reggel ébredéskor, feltehetően a sok-sok növényi olaj kompenzálja az alkoholt. Ugyanakkor nem kis aggodalommal tölt el az, amit a denaturált alkohol összetevőre kattintva lehet itt olvasni az oldalon az összetevők magyarázatánál, az idevágó részt idézem: "A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyász, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található." Itt a 2. helyen áll az INCI-ben!!! Egyébként nekem is hagy egy fura, viaszos réteget a bőrömön, valószínűleg a benne található méhviasznak köszönhetően, ami nem kellemes, de még kibírható, éjszakai krémnél még belefér, kb. fél óra után már nem érzékelhető. Az érzékeny szemkörnyékemet sem bántja egyelőre, pedig oda is kenem gazdagon. Nagy-nagy kár azért a sok alkoholért, így csak egy gyenge 4-es, az az érzésem, hogy a nappalija 5-ösre vizsgázna nálam, mert abban nincs alkohol; de kár, hogy olyat nem kapok, írjatok légyszi, ha tudjátok, hol lelhető fel Bp-en!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

cioccolata

2015. július 13.

Jó ideje használom, nekem bevált. Isteni illat, jó összetevők, és nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe. Engem ezzel győzött meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

audreycoca

2015. április 25.

Annyira szerettem volna szeretni az összetevői, és az ára miatt. De nem. Utálom a szagát, a nagyja felszívódik, de mindig hagy maga után egy vékony réteget, ami nem lenne baj ha érezném bármilyen hatását. Végül pedig csípi a szemem felkenéskor úgy, hogy a szemem közelébe nem is megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

illatvarázs*

2014. november 28.

Ez az arckrém számomra minden tekintetben kifogástalan. Az arcomat pillanatok alatt feltölti, tömöttebb, élettel telibb lesz. Most már rendszeres használat mellett reggelre is tartja a hatását, nem úgy nézek ki, mint egy kifacsart citrom. Az én bőröm maradéktalanul felszívja, semmilyen réteg, kellemetlen érzés nincs. Az illatával is megvagyok elégedve. A paraben mentesség külön dicséretre méltó, az ára már csak a plusz pont osztogatására sarkall. Rendszeres éjszakai krémem lesz, ezt már tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.

pm2013

2014. szeptember 5.

Nekem kicsit sok volt ez a krém még estére is, mert bár elég jól felszívódni látszott, azért mindig hagyott az arcomon valamilyen réteget, ami nem volt valami jó érzés. Ha már tettek bele illatanyagaot, igazán találhattak volna valami kellemesebbet, mert ez a fás szag cseppet sem kellemes. Sajnos ebben a krémben is elég sok az alkohol, de összesegében nézve azért nem volt teljesen ablakon kidobott pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Beleza

2013. november 9.

Bár még nincs szükségem ránctalanításra, éppen akciós volt és megvettem, amúgy is kellett volna éjszakai krém. nagyon jó! hidratál, de nem ül rá az arcomra, nem zsírosít, száraz bőrűeknek lehet kicsit halovány ez a krém. illata elmegy, nem tolakodik, férfipartnerünk is talán el tudja fogadni ;) összetevők is rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

sün

2013. április 13.

Néhány napja használom, alapvetően meg vagyok vele elégedve, de nekem büdös. Elviselem arra a pár másodpercre, utána úgysem érzik.
Nekem zsíros marad utána a bőröm, de hát éjszakai krém, meg érett bőrre való, ez a dolga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

bárány

2013. április 3.

Szeretem ezt a krémet,gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után, nincs filmes bevonat az arcon. Olcsó, természetes, tiszta. Már a 4. tubusnál tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.