Alterra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ginkgo fa levél kivonat, bio zöldtea kivonat és Q10 kombinációját, bambuszkivonatot, orchideakivonatot, bio jojobaolajat, bio mandulaolajat tartalmazó összetételének köszönhetően véd az idő előtti öregedéstől, finomítja a bőrképet, hosszantartó ápolást nyújt. Rendeltetésszerű használat esetén feszesíti a bőrt és rugalmasabb bőrérzetet biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szzh01

2021. június 23.

Az én bőrömnek valahogy egy kicsit kevés, lehetne tartalmasabb, zsírosabb is. Egyébként jól beszívódik, az illata kellemes, leszámítva az elején megjelenő, aztán elillanó alkohol szagot. Mivel táplálásban nem tökéletes számomra, félretettem, vettem helyette más, gazdagabb krémet. Lehet, hogy másnak bőven elég lenne, az én bőröm elég szomjas, mindent beszippant. Bár azt nem igazán értem, hogyan lehet valami anti age krém, ha nem táplál eléggé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

nemeth.anita

2021. január 8.

Az eddigi vélemények alapján megvettem, de azt kell mondjam, csalódtam. A viaszos réteget én nemcsak érzem, de látom is, a nap végére pedig mintha kicsit fulladna alatta a bőröm. 40 vagyok, az ezzel a korral járó összes problémával, megereszkedő bőr, alakuló komolyabb ráncok, és ez a termék nem segített. A bőrhibáim is mintha jobban kivehetőek lennének. Vékonyan nem tudom kenni, mert a bőröm nagyon igényli a hidratálást, próbáltam úgy is, hogy kevertem más krémmel, sajnos az sem segített.
A bőröm nagyon érzékeny, de összegezhetem úgy a tapasztalatom, hogy nem vált be.
Az illatára nem tértem ki, mert a hatásra helyezném a hangsúlyt, nekem az illata is nagyon kellemetlen, de biztos megszoknám, ha a termék bevált volna. Lehet, hogy 60 felett ez egy jó termék, ezért nem lenne fair 3 csillagnál kevesebbre érzékelnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Atali69

2018. szeptember 11.

Az arctonikkal együtt használom pár hete, igaz estére, mert nappalra egy kicsit soknak találtam. Érzésem szerint jót tesz ez a kombináció a bőrömnek, szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 4.

A krém a bőrömnek kellemes, jól beszívódik, de az illata.... túl erős, szinte fojtó, kár érte! A krém összetétele és felkenés utáni érzete nagyon jó, bár az alkohol kétszer is szerepel benne. Szerethetném is, ha az illata kevésbé lenne "erőszakos".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.