Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Alterra éjszakai krém kifejezetten az érett bőrre lett kifejlesztve. Ginkgolevél és zöldtea kivonattal véd a szabadgyökök és az időelőtti öregedés ellen. Természetes Q10 és E-vitamin hatóanyagai segítik a bőr regenerálódását. Bambusz és orchidea kivonattal finomítja, és sugárzóvá varázsolja a bőrt. A birsalmamag és homoktövis olajának köszönhetően gyulladáscsökkentő hatású. A karitévaj lágyan ápolja a bőrt. Lágy vanília illatú.

Szintetikus színező-, illatanyagokat és tartósítószert nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lia0000

2021. november 11.

Nem tudom mitől függ, de néha nem szívja be eléggé a bőröm és apró darabkákban le tudom dörzsölni. Egyébként nem rossz ez a krém, az illata teljesen elfogadható, én megszerettem. Ma először azonban megcsapott a brutál alkohol szag.. megnéztem az INCI-jét és hát 2. helyen áll a fránya szesz. Megmondom őszintén, eszembe se jutott, hogy ebben a termékben előfordulhat ez az összetevő. Szívesen elhasználom a maradékot, mert nem dől össze a világ, de a jövőben egy alkohol nélküli krémre teszem majd a voksom. Akiknek elfogadható ez az INCI, azok próbálják ki, mert reggelre tényleg szépen hidtatálja a bőrt és nagyon sokáig elég egy tubus. Ráadásul nem lettek pattanásaim, ami nálam ritka egy bio-terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 11.

Anita1978

2021. szeptember 21.

Isteni illatú, sűrű krém.Én este vastagabban kenem fel pakolásként egy film alatt, és mire lefekszem, be is szívódik nyomtalanul.Mindig akciósan veszem úgy 800 Ft körül.Egynek megfelel, mert elég szép az összetevője, és ápol is.Nem csodatermék, de gondolom ezt senki se hiszi egy krémtől se!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

szzh01

2021. június 23.

Az én bőrömnek valahogy egy kicsit kevés, lehetne tartalmasabb, zsírosabb is. Egyébként jól beszívódik, az illata kellemes, leszámítva az elején megjelenő, aztán elillanó alkohol szagot. Mivel táplálásban nem tökéletes számomra, félretettem, vettem helyette más, gazdagabb krémet. Lehet, hogy másnak bőven elég lenne, az én bőröm elég szomjas, mindent beszippant. Bár azt nem igazán értem, hogyan lehet valami anti age krém, ha nem táplál eléggé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

KeneGetek

2021. június 8.

Lányok, ez valami borzadály. Negyvenes barátnőm ajánlására kezdtem használni, mert érett és igénybevett bőrre ajánlják, Q10, argán olaj, E vitamin, bio cucc és Gut minősítés az Öko-Testen, hurrá. Aztán felkentem az arcomra, vagy próbáltam volna felkenni, és jaj... Az állaga egy tömör, gumiszerű massza, úgy kellett szétpasszírozni az arcomon. Macskások érteni fogják: arra az állagra emlékeztet, amikor a cica nemrég belepisilt az agyag alapú alomba, de a pisigolyó még nem állt össze szárazra, hanem egy nedves massza. Ehhez párosul egy émelyítő mű orchidea illat. A legnagyobb jóindulattal próbáltam néhányszor felkenni, hátha megszokom, de aztán beláttam, hogy kuka. Sajnálom, mert voltak jó tapasztalataim is saját márkás Rossmann termékekkel. Ez kivétel. Igaz, otthon vettem észre, hogy a szavatossági ideje mindössze hét hónap. Lehet, hogy ezért volt ilyen vacak állapotban, ebben az esetben a forgalmazónak illett volna akciós közeli lejáratú polcon kínálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 8.

izabella73

2020. november 11.

Csak az illata nem tetszik ezért - 1*
Minden mással elégedett vagyok. Ár /érték aranyban jo. Könnyen beszívódik, nem zsírosít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 11.

Csak az illata nem tetszik ezért - 1*

Buci

2020. május 23.

A száraz, vízhiányos bőröm imádja. Nappalra éjszakára is használom. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, talán soha nem volt ilyen puha bőröm egyik arckrémtől sem. Ezelőtt egy új arckrémet próbáltam ki, amitől pár nap után begyulladt foltok jelentek meg, nem pattanás, nem tudom mi lehetett, mert soha nem volt ilyen problémám, ezután abba hagytam a krém használatát és próbáltam mindenféle gyulladáscsökkentő krémekkel eltüntetni, de semmi javulás... Aztán megvettem ezt az Alterra éjszakai krémet és két nap használat után azt kell hogy mondjam majdnem eltüntette az arcromról a gyulladást, nem tudom melyik összetevőjének köszönhetem, de teljesen lenyűgözött. A kisebb ráncokat nekem szépen feltölti, szépen hidratál, az illata kifejezetten tetszik 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Candy21

2020. január 27.

Nem rossz krém kellemesen hidratál viszonylag gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet viszont az illata borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

incifinc

2018. október 28.

Sajnos ezt is kipróbáltam. Nem csinált semmit. Remélem. Elnézve az incijét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Sajnos ezt is kipróbáltam. Nem csinált semmit. Remélem. Elnézve az incijét

Pilence

2018. október 3.

Szepen elkenodik nem suru krem, gyorsan beszivodik es jol hidratal. Illata enyhe kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 4.

A krém illata kicsit erőteljesebb nekem, a gyengébb jobban megfelelne. Egy idő után elpárolog az illata, akkor már jobb, de különösebb hatását még nem érzem. Várok még vele, nem akarom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.