Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Alterra éjszakai krém kifejezetten az érett bőrre lett kifejlesztve. Ginkgolevél és zöldtea kivonattal véd a szabadgyökök és az időelőtti öregedés ellen. Természetes Q10 és E-vitamin hatóanyagai segítik a bőr regenerálódását. Bambusz és orchidea kivonattal finomítja, és sugárzóvá varázsolja a bőrt. A birsalmamag és homoktövis olajának köszönhetően gyulladáscsökkentő hatású. A karitévaj lágyan ápolja a bőrt. Lágy vanília illatú.

Szintetikus színező-, illatanyagokat és tartósítószert nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Alterra Anti-Age Orchidea Éjszakai Krém + Nappali Krém együtt
Ár: 699 , Eladó: szzh01
Állapot: Kb félig tele, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

Buci

2020. május 23.

A száraz, vízhiányos bőröm imádja. Nappalra éjszakára is használom. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, talán soha nem volt ilyen puha bőröm egyik arckrémtől sem. Ezelőtt egy új arckrémet próbáltam ki, amitől pár nap után begyulladt foltok jelentek meg, nem pattanás, nem tudom mi lehetett, mert soha nem volt ilyen problémám, ezután abba hagytam a krém használatát és próbáltam mindenféle gyulladáscsökkentő krémekkel eltüntetni, de semmi javulás... Aztán megvettem ezt az Alterra éjszakai krémet és két nap használat után azt kell hogy mondjam majdnem eltüntette az arcromról a gyulladást, nem tudom melyik összetevőjének köszönhetem, de teljesen lenyűgözött. A kisebb ráncokat nekem szépen feltölti, szépen hidratál, az illata kifejezetten tetszik 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Candy21

2020. január 27.

Nem rossz krém kellemesen hidratál viszonylag gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet viszont az illata borzasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

incifinc

2018. október 28.

Sajnos ezt is kipróbáltam. Nem csinált semmit. Remélem. Elnézve az incijét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Sajnos ezt is kipróbáltam. Nem csinált semmit. Remélem. Elnézve az incijét

Pilence

2018. október 3.

Szepen elkenodik nem suru krem, gyorsan beszivodik es jol hidratal. Illata enyhe kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 4.

A krém illata kicsit erőteljesebb nekem, a gyengébb jobban megfelelne. Egy idő után elpárolog az illata, akkor már jobb, de különösebb hatását még nem érzem. Várok még vele, nem akarom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 4.

bi22

2016. november 27.

Úgy kaptam ajándékba, habár ez az Anti-age dolog kicsit fura volt számomra.. Este felkentem, nekem picit zsíros és nagyon büdös. Egy jó 10 - 15 évig biztosan nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Krisztiina

2016. február 16.

Decemberben vettem meg ezt a krémet - teljesen ismeretlenül, kíváncsiságból a Q10 végett - és még mindig van belőle egy kicsi, de már megvan az új ;-). A tubusos csomagolását imádom, mivel a krém nem megy a körmöm alá, mint a tégelyes krémeknél, amit nagyon nem szeretek. A krém illata számomra kicsit "gőzös", talán alkoholos? Ezt a gőzt, ha kicsit többet teszek a kezemre, olykor tüdőre is szippantom. A túl sok krém kicsit kellemetlenné is válik - mintha szárítana és egyben mégis nagyon zsíros lenne. Viszont ez az érzet pillanatok alatt eltűnik. Nekem nem ragad és nem fénylik tőle az arcom. Ami számomra megint nagyon kellemes, hogy nappali használatra is nagyon bevált. És hatalmas nagy plusz pont a krémnek, hogy az amúgy pattanásokra hajlamos bőrömnek nem ártott. Nem pattogzott ki tőle az arcom, sőt. Amióta használom, azóta nem is jöttek újak. Azt már nem merem egyértelműen kijelenteni, hogy a régi foltok is a krémnek köszönhetően halványultak volna, de határozottan jobb lett a tónusa a bőrömnek. Nyárra és a nagy melegre nem találom egy ideális arckrémnek a testessége végett - erről majd bővebben nyáron :-), de egy ugyanilyen tudású, de vizesebb krémnek nagyon tudnék örülni. Szívesen adok neki 5 csillagot, mivel több krém közül ez a krém vált be nekem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.