Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Aloe vera és jojoba olajkivonatával speciálisan a száraz és érzékeny bőr igényeire kifejlesztve.

sailorluna

2018. augusztus 7.

átlagos tonik. ragacsos marad utána a bőr, feleslegesen alkoholos és illatos. egy idő után arcra nem is használtam, nehezen fogyott el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Gondoltam de jó lesz nekem, hogy aloevera meg olcsóbb is mint társai. Hát jól meg is szívattam magam. Valamiért habzott a bőrömön mikor felvittem vattával, ilyet még másnál sohasem tapasztaltam. A piszkot-sminket nagyon sokadjára viszi csak le szépen és nem is tesz semmit hosszútávon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

kryptonklary

2014. május 15.

Szépen rendbe tartja a pattanásokat. Az illata is jó. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Szépen rendbe tartja a pattanásokat. Az illata is jó. Nekem bevált :)

Cu2tka-baba

2013. december 4.

Nekem teljesen fura, hogy száraz érzékeny bőrre ajánlott és van benne alkohol. Eredetileg bőrnyugtató hatása miatt gondoltam, hogy jó lesz de végül a pattanásaimat kenegettem vele amiket erősen csípett tehát nem kevés alkohol van benne. Erre a célra jó, de másra nem igazán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

csokilany

2013. november 27.

Az egyik soproni rossmannban le volt árazva belőle, közeli lejárat miatt, 250 Ft/tubus, hát ennyi pénzt megér, hogy megnyugtassam a lelkiismeretem, hogy használok tonikot, meg igazából csak a lekemnek tesz jót a tudat, hogy természetes, meg aloe verás, ezen kívül sok hatását nem érzem. Elhasználom, ha már megvettem, de még egyszer nem veszek ilyet, még ennyiért sem, mert ártani sem árt, de nem is használ, talán csak frissít egy picit, ezért kap 2 csillagocskát. (Egyébként nincs is rossz illata.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

momo

2013. október 21.

Tényleg, mintha az ember vízzel kenegetné az arcat. Őszintén szólva nem is tudom minek vettem meg, mikor az én arcom nem nagyon kultiválja az alkoholt. Picit szárított, ezen kívül semmilyen nyomot nem hagyott maga után. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

cioccolata

2013. október 14.

Isteni az illata, és szebbnek látom a bőröm, mióta használom. Nem szárít, még jobban tisztít... teljesen elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

gyemant

2013. június 15.

Nekem ez a termék abszolút nem vált be. Bár eltüntette a pattanásokat , de elkezdett tőle elég durván hámlani az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

unicole

2013. január 19.

Már többször vettem,nekem bevált és az Én érzékeny börömre ritkán találni olyat ami megfelelő. Nem irritált, a bőröm is puha lett tőle és megnyugtatta. Biztosan fogok még venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Zsenike

2012. május 24.

számomra kellemetlen illatú volt, és a tiszta víznél semmivel sem csinál többet az arcon. szerintem pénzkidobás, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol