Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A bio inkadió olajat és bio camu-camu kivonatot tartalmazó formula varázslatosan gyengéd tisztítást nyújt.

Mentes szintetikus színező-, illatanyagoktól és tartósítószerektől. Nem tartalmaz szilikont, paraffint és más ásványolaj származékot. A növényi hatóanyagok lehetőség szerint ellenőrzött termesztésből és vadszedésből származnak.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

senskin

2018. augusztus 29.

Nagyon jól ápol, ezért még testápoló sem kell. Viszont sok kell belőle, mert krém és nem habzik. Ez az egy hátránya. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

violetti

2018. július 27.

Valóban fura állaga van, nagyon gyorsan kiszalad a tubusból és ébernek kell lenni, mert a vizes testen is nehezen lehet utolérni. Emiatt, meg mert nem habzik hamar fogy, de kárpótol a tudat, hogy másnap is puha a bőröm tőle és az összetevők tekintetében is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

csillaghajnal

2018. június 14.

Nekem kellemes az illata, az állaga kicsit fura, zselésebb a megszokott tusfürdőknél. Picit emiatt többet kell használni belőle. De megéri az árát, nagyon olcsó és jó az incije.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Theodora

2018. május 4.

Nagyon nem jött be. Mivel egyáltalán nem habzik, ezért fura érzés használni és extra gyorsan elfogyott, mert nem lehet rendesen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

LilianaH

2018. február 28.

Krémes, kellemes illat. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Krémes, kellemes illat. Tökéletes.

Zaynab

2018. január 29.

Eleinte valóban finom az illata és a flakont megnyomva én is beszívtam a finom pamutos levegőt, de sajnos fürdés közben én bors, igen... bors (!!) illatot éreztem.
Mintha borsos tokány szószt kentem volna magamra.
Máskor is éreztem ételes illatot ilyen-olyan termékeket használva, de ott az is volt megígérve (eper illat, málnás aroma, stb.), de itt furcsa volt, hogy borsos az illata.
Az állaga nagyon jó.
Tényleg krémes és kellemes a testen kenni.
Elhasználom, de nem tudom újraveszem-e. Az INCI-je jó és olcsó is, szóval nagyon szimpatikus egyébként, csak furcsállom az illatát.
Az illata egyébként nem tartós, vagyis csak fürdés közben érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Mintha borsos tokány szószt kentem volna magamra.
Az állaga nagyon jó.
Tényleg krémes és kellemes a testen kenni.
Az illata egyébként nem tartós, vagyis csak fürdés közben érezni.

alycethetyger

2018. január 8.

Jaj, nagyon szuper ez a tusi! Nagyon nagyon (nagyon!) finom, visszafogott, pamutos illata van - ez az egyik illatélmény, ami rímel az én tisztaság-fogalmammal. Ezen kívül gyengéden tisztít, nem szárít, kellemes az állaga is. Remélem megmarad állandó terméknek, ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.