Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Értékes olajokkal teli málna illatú ajakápoló, (jojoba olaj, oliva olaj, ricinus olaj) mely selymes fényt ad ajkainak és hidratálja őket. Nem tartalmaz mesterséges illatszert, színezéket, tartósítószert, szilikont, paraffint és más kőolajterméket sem. Vegán termék.

pacal

2020. november 5.

szeretem az alterra termékeket, de ez teljes csalódás. egyáltalán nem hidratál, sőt felkenés után nem sokkal jobban feszül a szám, mint előtte.
egyetlen előnye, hogy szép fényt ad, nadehát milyen áron. pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

egyetlen előnye, hogy szép fényt ad, nadehát milyen áron. pénzkidobás

Katka0716

2019. január 9.

Nekem be jött. Hamar el issza az ajkam és helyre is hozza. Nem volt még problémám az adagolóval. Valamint, ami számomra a legfontosabb, h nem kaparja a torkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nagyannus

2018. december 9.

nagyon szerettem, az illata csodás, szépen hidratál. Tökéletesen megállj a helyét a nyári időszakban. viszont így ősszel és télen számomra már nem volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

wildrose

2018. május 17.

Kellemes, málnás illatú, folyékony állagú ajakolaj, a golyós adagolója nekem rendben működött. A mennyiséggel érdemes vigyázni, mert ha nem kerül az ajkakra túl nagy mennyiség, akkor gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen réteget sem. Nagyon szépen ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Zelmora

2018. március 3.

Ez egész egyszerűen pocsék, egy nagy nulla. Háromszor nyitottam ki és használtam, a negyedik alkalommal semmi nem jött ki a görgős applikátor mögül, persze úgy hogy maga a tubus televan, mivel kiváncsiságomban szétvágtam. Nagyon mérges vagyok magamra, hogy megvettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Nem szívódik be, csak úgy van a számon, és már egyetlen korty víztől is eltűnik. Hidratáló ereje nincsen, hiába vannak szép összetevői. Az illata elég gyenge, és elég furcsa is. Az íze határozottan rossz. 600 forintért vettem akciósan, így annyira nem sajnálom, de az 1000 forintos eredeti árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Tvylvis

2017. június 3.

Nekem nagyon nem jött be. Egyáltalán nem hidratál, csücsül egy olajos rétegként az ajkakon. Az adagolójával nekem nem volt gondom. Az illata valóban intenzív és kicsit művi, bár ezzel lenne a legkevésbé bajom. Ha már olajosabb állagú ajakápoló, akkor a Martina Gebhardt ajakápolóját javasolom. Jóval drágább, de hatása is van. Ez pár használat után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

csaktom

2017. április 21.

megszerettem. télen egyértelműen kevés, de ha rendben van a száj, nincs kicserepesedve, csak fenntartásra jó időben már elég estére. utcára mondjuk nem mennék ilyen fényözönnel

abszolút nem lehet érezni az ajkakon, semmilyen bevonat-érzetet nem ad, az íze és az illata nekem nagyon kellemes, az eddigi legjobb. teljesíti azt az elvárásomat is, h ne legyen benne hidrogénezett olaj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

Babec

2017. március 15.

Az illata nem rossz, ízre pocsék. Amennyiben iszol/eszel és a szádba kerül, kesernyés förtelem. Szép olajos fényt ad az ajkaknak, mert végeredményben olaj, de se nem hidratál, se nem ápol. Van, majd eltűnik.. A golyó akad, nem adagol egyenletesen. Ezer forintért hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Cilipili

2017. február 9.

Nekem elég gyorsan beszívódott. Nincs az a kellemetlen érzés, hogy valami van az ajkaimon.
Az illatáért pedig odáig vagyok : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Az illatáért pedig odáig vagyok : D

Antioxidánsok: Tocopherol