Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annamanna6, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Finom tisztítás és ápolás – ez a tusfürdő értékes összetevőket, mint bio-rózsavirág kivonatot és bio-búzavirág kivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően kellemes bőrérzetet kölcsönöz. Csak hagyd, hogy a rózsa édes illata elvarázsoljon és élvezd a pompás tisztító élményt.

Nem tartalmaz szintetikus színezéket, illatanyagot; szilikon, paraffin és más ásványiolaj-származéktól mentes. A növényi alapanyagok lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből vagy vadszedésből származnak. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Atali69

2018. szeptember 11.

Most ez a kedvenc tusfürdőm, szeretem az illatát, nem bánt, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Most ez a kedvenc tusfürdőm, szeretem az illatát, nem bánt, nem szárít.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Nagyon megkedveltem ezt a tusfürdőt. Az illata használatkor kicsit erőteljesebb, de sokkal könnyebb lemosni, mint amiket eddig használtam. Eddig azért nem szerettem a tusfürdőket, mert mindig úgy éreztem, hogy valamit még nem tudtam lemosni magamról, de ez a rózsaillatú most a kedvencem lett. Dúsan habzik és jól tisztít, frissít, szolid illat marad utána. Legközelebb is ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA