Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra dúsító sampon értékes összetevői, mint a papaya- és a bambuszkivonat lágy erőt adnak a hajnak, mangó kivonata pedig lágy védőréteget képez a fejbőrön. A gyökereitől a végekig ápolja, vitalizálja a hajat, és növeli ellenálló képességét. Szilikon nélkül.

VBoga

2019. február 12.

Ezt a szart..már bocsánat. Gondoltam natúr meg minden, jók a vélemények, teszek egy próbát. Már mosás közben is szárít, alig habzott. Fèsülködèsnèl lehetetlen gubancok, marokra jött ki a hajam tőle. Gondoltam csak én voltam béna rápróbálok mègegyszer. Ugyan az a tapasztalat. Nèzem az incit, denat alkohol.. Dühös vagyok magamra amiért nem olvastam el hamarabb. Ment a kukába teli flakonnal. Ja ès az illata is pocsèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

GlamiKitty

2019. február 5.

Szerettem volna áttérni a natúr vonalra és az itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett. Már a sampon végénél járok, semmi extrát nem csinál a hajammal, előtte is ugyan úgy 2 naponta kellett mosnom. Viszont korpásodik tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

lovisz

2019. február 2.

tényleg dúsít, jól tisztít, de 2 nap után muszáj megmosnom a hajam, mert annyira zsírosít! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

vwrita91

2018. október 4.

Nagy csalódás volt.... Egyszerűen nem habzik fel. 1/4 dobozt kell a fejemre öntenem, hogy alaposan megtudjam mosni a hosszú hajamat. Hiába kevertem ki vízzel előtte, vagy vizezem közben, egyszerűen nem habzik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Kingucii

2018. szeptember 10.

Nagy kedvencemné vált az Alterra termékcsalád, több terméket használtam már tőlük, és elmondhatom, hogy mind bevált.
Szeretem ezt a natúr vonalat, eléggé érzékeny a bőröm, nem viszket tőle a fejbőröm, semmi irritációt nem okozott.
Dúsabb lett a hajkoronám, bár nekem amúgy sincs ezzel problémám.
Puha tőle a hajam, könnyen habzik, sokáig elég ez a kis sampon. (2-3naponta mosok hajat) Kb 1 hónapig bírta.
Friss, gyümölcs illatú,bár elég enyhe, nem tolakodó.
Szép fényes tőle a hajam, nem gubancolódik. Ez nálam elsődleges szempont!!
Meg vagyok vele teljesen elégedve!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Dúsabb lett a hajkoronám, bár nekem amúgy sincs ezzel problémám.
Friss, gyümölcs illatú,bár elég enyhe, nem tolakodó.
Szép fényes tőle a hajam, nem gubancolódik. Ez nálam elsődleges szempont!!
Meg vagyok vele teljesen elégedve!! :)

senskin

2018. augusztus 20.

Én is a gyakori hajmosás miatt és a sok vegyszer helyett választottam. Valóban dúsít és finom az illata. Csak natur!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. július 13.

Nagyon megkedveltem az Alterra samponokat. Kellemes az illatuk, és nem ragadnak. Nekem fontos, hogy minnél természetesebb legyen az, amit használok. Nekem is nagyon jól dúsította a hajam, meg is lepődtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 13.

abicicaaa

2018. június 24.

Vele kezdtem a szilikonmentes dolgokra való atteresemet, és lehet nem is akarok áttérni másra
Illata jó, két naponta mosok hajat, de még második nap is érzem
Habzasa is jó, nekem nem volt vele problémám.
Azt észrevettem hogy korpasodok a használata óta, de az állítólag minden szilikonmentes sampontol így van (nemtudomigaz-e)
És ami a legdurvább hogy engem tényleg dusit. Sok hajam van, de lelapulos, mióta ezt használom sokkal jobb tartása van.
Olcsó és jó is és nemis kivanhatnek többet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Illata jó, két naponta mosok hajat, de még második nap is érzem
Habzasa is jó, nekem nem volt vele problémám.
Olcsó és jó is és nemis kivanhatnek többet :D

Mira88

2018. június 14.

Többször újravettem már. Dúsabb hatású a hajam mosás után, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Gardana

2018. június 9.

Pár hete használom,mert úgy vagyok vele,ha már gyakran kell hajat mosnom,legalább viszonylag természetesebb szerekkel tegyem.
Zselés az állaga,kicsit "kicuppan" a flakonból,de nem rossz.Átlátszó,az illata,mint valami cukorka.
A hajam ugyanúgy zsírosodik tőle,de nem ígéri,hogy megszüntetné.
Natúr samponhoz képest nagyon könnyed lesz tőle a hajam és könnyen kifésülhető is balzsam nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

A hajam ugyanúgy zsírosodik tőle,de nem ígéri,hogy megszüntetné.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.