Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra dúsító sampon értékes összetevői, mint a papaya- és a bambuszkivonat lágy erőt adnak a hajnak, mangó kivonata pedig lágy védőréteget képez a fejbőrön. A gyökereitől a végekig ápolja, vitalizálja a hajat, és növeli ellenálló képességét. Szilikon nélkül.

Ella

2021. március 26.

Ez az "alapsamponom", amihez vissza szoktam térni, mert szépen dúsít, nem úgy, mint a többi, amitől lelapul a fejtetőn, alul meg szálldos össze-vissza és úgy néz ki, mint a seprű. Az illata nagyon kellemes. :-) Akár 2 hónapig is tudom használni anélkül, hogy hozzászokna a hajam. Utána persze átváltok egy időre másik samponra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

little.shana

2020. szeptember 3.

Sok sok idő után újravettem, nagyon tetszik a géles állaga, a színmentesség és az illata. A hajam is kellemes tőle, nem csinál semmi extrát szerintem, de csodát nem várok egy sampontól, tisztít és szép a hajam a használata mellett.

Én szerettem az illatát és a hatása is tetszett. Szerintem nem tud többet társainál, de ahhoz képest, hogy natúrkozmetikum, ez nem is rossz, és én inkább ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

nyk

2020. július 8.

Már egy ideje kísérletezgetek az SLS mentes samponokkal. Mivel ez szilikonmentes is, megvettem, a többihez képest, amiket kipróbáltam ennek jobb a habzása és hatékonyabban is tisztít. Ár-érték-összetevő arányban egész jónak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Theodora

2020. február 25.

Hát, nem tudom, nekem vált be. Olyan semmilyen tőle a hajam, most már csak az ecseteimet tisztítom vele. Festett/szőkített hajra nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Judy78

2019. november 14.

Super! Festett hajra hasznalom hirdatalja dusitja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Super! Festett hajra hasznalom hirdatalja dusitja

Staci

2019. október 2.

Zselés állagú, szilikonmentes, gyengéden tisztít. Tényleg van észrevehetően dúsító hatása, mert a bio papaya-kivonatban található papain nevű enzim megdolgozza a hajszálak kreatinját, és ezzel megnöveli a hajszál térfogatát. Szeretem használni, felveszi a versenyt a drágább dúsító samponokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

vattaponi

2019. szeptember 28.

Régóta ezt használom, nekem nagyon jól működik. nem zsírosít, nem szárít különösebben. Utána használok vagy balzsamot, vagy egy kevés házilag kevert hajolajat (kókuszolaj, avokádóolaj, jojobaolaj, rozmaringolaj) a hajvégekre. Valóban kicsit nehezebb kifésülni - nyilván, hiszen nincs tele szilikonnal, de ezen tud segíteni pl. a hajolaj. Nem tökéletesek ugyan az összetevők, de mindenképpen jobb , mint egy szilikonos, parabénes sampon.
Jelenleg felváltva használom az Olivia samponszappanával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Jelenleg felváltva használom az Olivia samponszappanával.

VBoga

2019. február 12.

Ezt a szart..már bocsánat. Gondoltam natúr meg minden, jók a vélemények, teszek egy próbát. Már mosás közben is szárít, alig habzott. Fèsülködèsnèl lehetetlen gubancok, marokra jött ki a hajam tőle. Gondoltam csak én voltam béna rápróbálok mègegyszer. Ugyan az a tapasztalat. Nèzem az incit, denat alkohol.. Dühös vagyok magamra amiért nem olvastam el hamarabb. Ment a kukába teli flakonnal. Ja ès az illata is pocsèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

GlamiKitty

2019. február 5.

Szerettem volna áttérni a natúr vonalra és az itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett. Már a sampon végénél járok, semmi extrát nem csinál a hajammal, előtte is ugyan úgy 2 naponta kellett mosnom. Viszont korpásodik tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

lovisz

2019. február 2.

tényleg dúsít, jól tisztít, de 2 nap után muszáj megmosnom a hajam, mert annyira zsírosít! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.