Alterra

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

skyline

2018. május 23.

van egy folyton kiújuló száraz piros folt az arcomon,kentem rá a az olcsótól kezdve a drágán át az extra drágáig hidratáló krémeket,ez volt az,ami 2 nap alatt eltüntette a száraz piros foltot..illata kellemes,gyógynövényes,plusz pont, hogy vegán,és nem zsíros.
szeressük :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

szeressük :)

Latica

2018. március 20.

Mint minden natúrkozmetikumnál, ennél is igaz, hogy a kevesebb, több! Én 2 éve használom, (igaz csak őszi-téli időszakban) és a száraz de pattanásos bőröm, szuperjól hidratált lesz tőle, pattanások okozása nélkül.
Nagymamám ajánlotta, mert kevés elég belőle, és hamar felszívódik, és tényleg, egy tubus nekem fél évig kitart.

Szerintem akinek büdös, zsíros, nem szívódó, az az adagolásnál keresse a hibát, ne a krémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

LegallyBlonde

2016. november 10.

Az éjszakai változatát használva - ami szerintem egy szuper hidratáló, az árához képest meg aztán tényleg az egyik legjobb ebben a kategóriában - buzdultam fel, hogy na akkor a nappali változatát is kipróbálom. Nem mondom, hogy pénz kidobás volt, mert nem rossz krém ez azért annyira, de annyira meg abszolút nem jó, hogy újra vegyem (ellentétben az éjszakai változatával, amiről most azt gondolom amíg csak gyártják mindig újra veszem majd ).
Ennek a nappali változatnak is szépek az összetevői, jó, hogy praktikus tubusos a kiszerelése ( nem szeretem amikor egy krém tégelyes és bele kell nyúlkálni ), de kb ennyi amit teljes pozitívumként eltudok mondani róla.

Amit én egy nappali krémtől várnék az két dolog. Az egyik a fényvédelem , a másik a könnyű-gyors felszívódás és jó hidratálás. Nyilván az első kritériumnak tudtam, hogy nem fog megfelelni ( bár szerintem 2016-ban illene már minden nappali krémnek is ezt tudnia) és ez végül is még nem zárná ki az 5 csillagot, tekintve, hogy a fényvédelmet megoldom más termékkel...de gyors beszívódásról se tudok beszámolni, ellenben a felkenése után még jó fel-egy órán át úgy érzem mint ha valami réteg lenne az arcomon. Ráadásul szerintem a hidratálásban sem egy világbajnok. Nyárra lehet elegendő, de nekem ez a hidratálás itt a hűvösebb időkben sajnos már kevés.

Igazából nem is értem a dolgot, mert bevallom én az éjszakai változatát is volt, hogy nappalra használtam. És annak ellenére, hogy éjszakai krémről van szó, az hiper gyorsan felszívódik és remekül hidratál. Nem értem, a nappali változat miért nem tudja ezt. Elfogom használgatni, de többet nem fogom megvenni szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Horest

2016. november 7.

Mivel elég száraz a bőröm, ezért egy könnyű, nappali hidratálót kerestem, amire sminkelni is lehet, tehát nem ragad utána az arcom, nem fényesedik ki, stb. Erre a célra nekem nagyon bevált, egy kicsit tömör az állaga, amikor kinyomom a tubusból, de pikk-pakk beszívódik és kellemes, hidratált érzést kölcsönöz, pár percre rá már simán lehet sminkelni, én ráadásul hidratálós l'oreal bb krémet használok, és így sem lesz fényes az arcom. Az ára nagyon baráti, és az összetevői is szépek, alaphidratálónak sztem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Mucilinda

2016. szeptember 7.

Ez az első "természetes" krém, amit kipróbáltam a száraz bőrömre. Kb. 1 hónapja használom, de jók a tapasztalataim. Jó kis könnyű krém, kevés elég belőle, könnyen beszívódik, nem marad fénylő és kellemetlen ragacsos a bőröm a bekenés után, ráadásul a meleg napokon sem izzadok , ver ki a víz tőle, mint az eddig használt termékeknél. Pozitívum még, hogy egy nap egyszer, reggel elég bekenni vele az arcom, a hidratáltság kitart egész napra. Az illata pedig érdekes, :) engem a régi tutti-frutti rágógumikra emlékeztet, szerintem egészen kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Quellcrist

(!)
2016. július 30.

Sajnos nem vagyok vele elégedett. Szerintem borzalmas az állaga, amikor megvettem egy könnyed hidratáló krémre számítottam, de egy nehéz zsíros krémet kaptam. Megbántam, hogy elcsábított a jó ára meg, hogy 'bio'. Hiába ha az ember minőségi, jó krémet akar venni annak meg kell fizetni az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

csadri

2016. január 8.

Csípett, kipirosodott bőr lett az eredmény :( Kuka. Maradok a sensitive-nél, az bevált. Csak sajnos elcsábultam, az ember mindig jobbat keres....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Pampilla

2015. november 30.

Jó zsíros krém,csak itthonra vagy éjszakára használom,az illata kicsit fura,de mivel bio elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Demke

2015. október 20.

Nem olyan régóta használom. Eddig nagyon bejött. Könnyű krém, nem zsíros. Jól be kell masszírozni a bőrbe, hogy nem maradjon fehér az arcom. Ki fogom próbálni az éjszakai változatát is. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

szilvia.bano

2015. augusztus 17.

Nekem nagyon jól bevált ez a krém. A hidratálásával elégedett vagyok, nyilván az hogy elég-e, függ az időjárástól és a bőröm állapotától is. Egy perc után tudok rá sminkelni, meleg időben még éjszakai krémnek is jó, egyáltalán nem zsírosít. Egyébként az éjszakai krémje intenzívebben hidratál- mert az is megvan-, de attól el is várom, mivel az éjszakai krém. Egyébként lehet, hogy hidegebb időben azt fogom használni nappal is, mert az sem zsírosít. Az illata számomra egyáltalán nem zavaró, sokkal jobban szeretem, mintha parfümös lenne,de értem miért írták többen, hogy fűszer illata van. Viszont annyira enyhe, hogy én alig érzem. Olyan az illata, mint a natúr kozmetikumoknak. Az ára viszont jóval alulmarad azokhoz képest, mivel kb. 1200 Ft, és szinte mindenmentes, úgyhogy szerintem megéri. Ja, és a szememre is kenem, ugyanis nem csíp, nem irritál, így végül szemkörnyékápolót nem is kell használnom. Szóval ez nekem mutatja a minőségét, mert ha a szem környéki érzékeny bőrre is tudom használni, akkor ez a krém valóban kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0