Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Kéz- és körömápoló krém bio-tőzegáfonyával és bio-vaníliával.

Linuxo

2018. február 14.

Amennyire vágytam erre a kézkrémre, akkora csalódas volt, miután beszereztem. Komoly 270 ft-ba került leárazva, de még azt is kidobott pénznek érzem érte. Az illata számomra borzalmas, mintha legalábbis romlott lenne a termék. Futa bevonatot hagyott maga után a bőrömön. Nem éreztem, hogy kellően hidratálna. A kedvenc kézkrémem ezután is a Balea ureás marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Kamerion

2017. május 4.

Imádom az illatát. Jó az állaga, kellemes használni. Kicsit drága, de nagyon megszerettem. Valahol sajnos elhagytam szegényt, a Rossmannban meg éppen elfogyott. Ezek szerint népszerű lehet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

marinababa92

2017. március 25.

télen mindig kijön ekcémám foltokban a kézfejemen és minden kézmosás után krémeznem kell. csak a natúr dolgok azok, amik gyógyitják a piros foltokat, a szintetikus krémektől csak még jobban viszket. jó ára miatt vettem meg, finom, gyorsan beszivódik, tökéletesen regenerál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Sundelion33

2017. március 3.

Én szeretem, szerencsére nem túl száraz alapból a kezem, de mikor igen, akkor teszi a dolgát:) Az illata isteni, és szép összetevői vannak. Gyorsan beszívódik, és nem lesz utána ragacsos a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

hullócsillag

2017. február 12.

Szépek az összetevői és nagyon-nagyon finom az illata. Nem vagyok egy kézkrémes típus, csak a téli hidegben kenegetem a kezeimet és nekem ez a minőségű hidratálás teljesen megfelelő. Gyorsan beszívódik és bár nem látom, hogy valaki említette volna előttem(hogyhogy?), de a körmeim annyira egészségesen szépek lesznek miután használtam a terméket, hogy nekem már az megéri az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

szzh01

2017. január 26.

Csatlakozom az előttem hasonlóan véleményezőkhöz annyiban, hogy bár nagyon gyorsan beszívódik és rövid távon enyhülést hoz a száraz kezeknek, valahogy hosszú távon mégsem működik, sokszor újra kell kenegetni. Szárítani azért nem szárít, arról nincs szó, de nem tölti fel eléggé a bőrt.
Az illata elég erőteljes, valóban tipikus alterrás/alverdés, kissé egyen illat, számomra nem kellemetlen és viszonylag hamar elillan.
Szép az INCI, még nem jöttem rá, mi lehet a baj vele, ami miatt nem nyújtja a tökéletes táplálást; talán az alkohol és a glicerin az elején. Egynek azért jó, semmiképp nem érzem kidobott pénznek, simán el lehet használgatni. A flakonos, pattintós kupakos kiszerelését kimondottan kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

zorica85

2017. január 9.

Nagyon fincsi az illata, villámgyorsan beszívódik, ami nálam elsődleges szempont egy kézkrémnél de ennek ellenére eléggé hidratál. Éjszakára azért egy testesebb krémmel szoktam bekenni a kezem, de az például lassan szívódik be, réteget képez a kezemen ezért nappalra nem szeretem. Visszatérve erre a krémre én egyelőre elégedett vagyok vele, ha továbbra is így marad akkor valószínűleg újra is fogom vásárolni.

Sajnos nem hidratál eléggé, úgyhogy vissza kell vennem tőle két csillagot. Talán nem ilyen hideg időben kellett volna elkezdenem használni, az illata viszont még mindig fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

O

2016. november 22.

igen: ennek a kézkrémnek rövid távon sincs hidratáló hatása, teljesen felesleges. hamar beszívódik, szépek az összetevők. ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Herbst8101

2016. november 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a kézkrémmel kapcsolatban. Pozitívuma, hogy nagyon finom illatú (ahogy kisebb gyerekektől hallottam gumicukor illatú, szerintem is hasonlít), nem ragad, elég hamar beszívódik. Viszont a hidratálásával nem vagyok megelégedve. Miután bekenem vele a kezeimet puhák lesznek ugyan de ez nem tart túl sokáig, hidegebb időben nincs nagy hatása. Értékelendő még számomra, hogy vegán termék de mindent összevetve nem fogom hamar újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Elkofen

2016. október 17.

Szép a csomagolása és nagyon finom az illata. Valóban olyan, hogy a legszívesebben megkóstolná az ember. Az illathatás viszont nem túl intenzív és gyorsan elillan, szóval nyugodtan mehet mellé a parfüm. Bio és vegán termék, ami remek. Az összetevői barátiak.
Viszonylag gyorsan be is szívódik, de hidratáló hatása inkább csak közepes, vagy gyenge. Szóval volt már ettől jobb, de rosszabb hidratáló kézkrémem is. Hétköznapokra (pl. irodai munkához) megfelel. Azonban az erősen igénybe vett kezeket pl. sok mosogatás, vagy mosószeres takarítás után ez az ápolás nagyon kevés. Szimpi termék, de erősen kiszárított kezekre biztos egy erősebb krémet használnék. Télen sem ajánlott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0