Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Biotinnel és koffeinnel. Energiát és frissséget ad a hajnak.

liliszirmai

2017. május 24.

Nekem eddig az, egyik legjobb Samponom amit vettem.. Próbálkozztam mar 1000 Samponnal, Am mindegyik fölösleges Volt...! Ez a Sampon nem szárít, És nem zsírosít..... (0%...) Csak Növényi eredetű Olajok És Összetevők vannak benne.. Ami Természetesen a legjobb amit csak venni lehet Kozmetikumokban! (Minden Bőrtipusra való Termék, És minden hajfajtára is! ) :*xoxo
A legeslegjobb Sampon a Világon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

A legeslegjobb Sampon a Világon!!

Pilence

2017. április 14.

Jo kis sampon de nem egy csodaszer.negy naponta masom a hajam ezzel is szoval nem zsirositja,fenyes a hajam tol kell hozza balzsamot hasznalni.mast nem vettem eszre,egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Szandus

2016. március 30.

nagyon nem volt jó nem lehetett kiöblíteni a hajamból, így ragadt a hajam és ahogy próbáltam fésülni csomókban hullott ki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

vamgirl19

2015. október 8.

Nagyon tetszett az illata, de hajhullásra nem használt. Viszketett is tőle a fejbőröm, pedig nem szárította annyira a hajam/bőröm, mint a legtöbb gyógynövényes sampon. Nekem ez egy csalódás volt sajnos, és sok macera volt vele, mert minden mosás után készítenem kellett almaecetes/illóolajos vizet a hajam öblítéséhez, hogy mosás után kezelhetővé váljon a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Diana82

2015. október 5.

Már többször újra vettem ezt a hajsampont, nekem nagyon bevált. Először hajhullás miatt kezdtem el használni, és rövid időn belül segített a problémán. Szépen tisztít, kellemes az illata, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Moszatka

2015. január 2.

Nekem nagyon bevált, már háromszor vásároltam újra. A hosszú, festett, száraz hajam puha és könnyen kezelhető lett tőle. Nem tapasztaltam, hogy hamarabb zsírosodna tőle a hajam. Ötöst kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

Dorcsek

2014. szeptember 21.

Meglep ez a sok rossz vélemény, mert nekem abszolút bevált. Tetszik a kicsit zselés állaga. Illata nem sok van, nem is baj, mert utána használok balzsamot, meg hajvégápolót. Nem zsírosítja gyorsabban a hajam mint más. Nem tudok róla semmi rosszat mondani. Ára is korrekt. És a teljesítménye is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

MayaBaba

2014. szeptember 11.

Abból a szempontból jobb, mint az Alverde koffeinese, hogy nem lesz utána kezelhetetlenül gubancos, kifésülhetetlen a hajam. Viszont sokkal gyorsabban zsírosodik, és viszket is a fejbőröm, és sajnos nem csökkenti a hajhullást sem, sőt, még mostanában mintha több hajam hullana ki... Nem veszem újra, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Tvylvis

2014. szeptember 1.

Én kifejezetten szeretem az Alterra samponjait (nálam egyértelműen jobban szerepelnek, mint az Alverde termékei). Nem drága, könnyen beszerezhető, kiadós. Natúr samponhoz képest igen jól habzik, szépen tisztít, könnyen kimosható vele az olajos hajpakolás. Nem zsírosodik tőle lassabban vagy gyorsabban a hajam, mint más samponnal. Az illata szerintem jó. Ami kifejezetten pozitívum, hogy balzsam használata nélkül is könnyen kifésülhető a vizes haj. Ár-érték arányát tekintve igen jó termék, nagyon erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

istar

2014. augusztus 2.

Én már a második flakonnál tartok nagyon szeretem vékony szálú szőke hajam van nem nő gyorsan de ez beindította a növekedést rendesen, igen sajnos egy kicsit gyorsabban zsírosodik nekem is a hajam de kárpótol az hogy gyorsan nő a hajam.
Vettem egy Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambuszt viszont ez nekem nem vált be sajnos pont kifogytak a koffeinesből de visszatérek hozzá.
Nekem vékonyszálú egyenes hajam van és erre tökéletes a koffeines.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Nekem vékonyszálú egyenes hajam van és erre tökéletes a koffeines.

Hidratálók: Glycerin, Glucose Glutamate
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.