Alterra

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2018. december 11.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja még a vízálló sminket is. Anélkül tisztít, hogy kiszárítaná a bőrt. Nem tartalmaz alkoholt.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Nagyon jól tisztít, baromi jó illata van DE a kimelegedett bőrömet picit irritálja s kipirosodik jó sok időre..ezért váltottam a kamillás társára:/ Ezért csak 4 pont pedig tökéletes lenne. Összetevők alapján nem is gondoltam,hogy pont ez irritálni fogja a bőröm....
NEM sminklemosó kendő! Hanem pl smink lemosás után tökéletesen tisztít és eltávolítja a maradék szennyeződést. Akinek bírja a bőre annak ajánlom, akinek nem annak ott a kamillás verziója azt az enyém is bírja még:)
De használat után kellemes friss tiszta végeredmény. Praktikus jól zárható csomagolás, kendők nem száradnak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

timity

2019. június 12.

Gondoltam átmenetileg "kiváltom" a sminklemosóm, ameddig nem találom ki milyet vegyek, és ezt dobtam a kosaramba.. Nagy hiba volt! Iszonyatosan kipirosodott az arcom tőle! Ez még hagyján, de olyan szinten, hogy hideg vízzel hiába mostam le a "maradékot", csípte a bőröm. Kb. mint ha csípős paprikával kentem volna...Még órákkal később is égett a bőröm, és viszketett, pedig az összetevői alapján nem gondoltam volna. Szinte az egész csomag megvan, takarításhoz jó lesz.. Érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Schmetterling

2019. június 12.

Én nagyon szeretem. A kendő puha, jó nagy és nem szakad szét mikor kihúzom (ilyenre is volt példa más márkánál...), az illata kellemes. Lehoz minden sminket, a bőröm érezhetően és láthatóan is tiszta, puha, feszesebb. Nem ordít az arcom hidratálóért a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

vitezviki

2019. június 3.

Egész jó, talán jobb, mint a baleás sminklemosó kendő. Minden kendő rendesen át van itatva, némelyik még habos is. A sminkemet szépen leszedi, nem kell dörzsöljem az arcomat, a kendő maga is nagyon puha. Négy csillagot kap csak, mert nekem az illata baromi erős és mű, egyáltalán nem bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Boudica

2019. május 29.

Sajnos borzasztóan irritálta a bőrömet pedig egyáltalán nem érzékeny, mégis égette és kipirosította. Ezek utána odaadtam anyukámnak és neki is ugyanaz volt az eredmény. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

csokilany

2019. április 22.

A legjobb sminklemosóm, már többször újravettem. Éppen eléggé van átitatva, minden sminket és koszt le tudok vele szedni egy lépésben. Nem szárít, nem irritál, de tökéletesen tisztít és frissít. Néha még ápoló krémet sem használok utána, mert úgy érzem, úgy tökéletes a bőröm utána, ahogyan van. Szerintem ugyanolyan, mint a kamillás változat, nem érzek különbséget a kettő között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

SEmr

2019. március 31.

Kifejezetten érzékeny bőrrel kicsit csodálkozom, hogy másoknak mennyire nem jött be. Én több csillagot is adnék rá, ha lehetne, mert nekem egyrészt szépen leszedi a sminket, másrészt kifejezetten jó állagú lesz utána az arcbőröm - és ami a legfontosabb, megszünteti a pirosodást. Szeretném megtalálni ennek a kendőnek az arckrémváltozatát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Arashama

2019. március 25.

Mivel ez egy arclemosó, utána érdemes felvinni egy hidratáló krémet, de amire ki van találva azt megteszi becsülettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 18.

Szerencsére az én szememet és arcomat nem irritálja. Nagyon jó, kellemes illatú és tapintású a kendő. Bőségesen át van itatva. Jól tisztít és nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 18.

Tavasz tündér

2019. február 2.

Többször adtam neki esélyt, de bio aloevera ide vagy oda, engem bizony irritál, a szemkörnyékemet különösen. Csípi, kipirosítja a bőröm, de ahogy olvastam nem csak én tapasztaltam ezt. Bár a kendők alaposan át vannak itatva, még sem tisztítanak jól. A szempillaspirál festékkel már nem bír el, mást is be kell vetnem mellette. A rossmann saját márkás Isana arctisztító kendői simán lepipálják. Találtam olyat ami nem irritál, mindent lehoz az arcról dörgölés nélkül és még kedvezőbb is az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract