Alterra

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2018. december 11.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja még a vízálló sminket is. Anélkül tisztít, hogy kiszárítaná a bőrt. Nem tartalmaz alkoholt.

Ár: 200 , Eladó: justagirl
Állapot: 1 db hiányzik belőle, 2020. szeptemberében bontva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Nagyvárad téren

Lolychan

2020. szeptember 17.

Szerintem nem rossz termék. :) Jól átitatott, kellemes illatú és remekül leszedi a sminkemet. :) Csak azért 4*, mert számomra nem igazán gazdaságos, hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

dorxi17

2020. szeptember 15.

szeptember 15.

Szuperül eltávolítja a vízálló szempillaspriált, kellemes az illata, újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

szeptember 15.

fioretta

2020. június 27.

Sajnálom hogy vásárlás előtt nem láttam az itteni véleményeket...
Arcomon lévő műtéti heg miatt nem érhetett víz, így szükségem volt egy nedves arctisztító kendőre, amivel helyettesíthetem egy időre a normál arctisztítási rutint, és finoman-óvatosan körbetörölgethetem a kényes területet. Mivel kedvelem a márkát, és ez a termék kifejezetten kíméletes, bioként hirdette magát, gondoltam ezt választom.
Tapasztalat: nagyon csípi, égeti az arcbőrt, olyannyira irritálta az egyébként nem érzékeny bőrömet, hogy kénytelen voltam vízzel lemosni, holott pont ezt szerettem volna a vásárlással elkerülni! Nagyon felhabzik ráadásul, túl nedves, habos, ezért is le kell mosni vagy törölni plusz nedves papírtörlővel! Ráadásul rossz szaga van.
Lábfrissítő kendőként, esetleg karra egy-egy hosszabb kiránduláskor, melegebb napokon elhasználom, de arcra nem ajánlom senkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Sajnálom hogy vásárlás előtt nem láttam az itteni véleményeket...

Zazie999

2019. december 16.

Szépen tisztít. Nem irritálta/szárította a bőröm Az illata nem lesz a kedvencem. És ami lehet, h csak az én flúgom: nekem túl nedves :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Dia98

2019. december 10.

Először megvettem, aztán itt utána olvastam. Őszintén szólva nem is bánom, hog így történt, mert a túlérzékeny bőrömmel biztosan nem vettem volna meg. Hála égnek a bőrömet nem irritálja, nagyon szépen eltávolítja a sminket. Az illatát is szeretem. Már egy ideje ezt használom, eddig semmi negatívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Lilyvalentine

2019. november 15.

Én, aki az égvilágon semmire nem allergiás, ettől a kendőtől úgy kivörösödött és égett az arcom, hogy ihaj, Nagy szerencsém, hogy a szemsminkemet nem ezzel próbáltam letörölni, különben lehet hogy a bőrgyógyászat lett volna a vége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

artep04

2019. október 3.

Az itteni vélemények alapján szinte minden 2. embernek irritálta a bőrét... hát sajnos én is ebbe a kategóriába tartozok.
Meglepő az összetevők miatt, de nekem is teljesen kivörösödött, és rettenetesen égett az arcbőröm a használat után. Másnap adtam neki egy 2. esélyt, ugyanez volt a reakció.
A tini öcsémnek javasoltam, hogy próbálja ki, hátha az ő bőrét nem bántja. Neki teljesen jó volt, egyáltalán nem okozott irritációt, égető érzést, így ő elhasználja. Nekem nem lesz újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Nagyon jól tisztít, baromi jó illata van DE a kimelegedett bőrömet picit irritálja s kipirosodik jó sok időre..ezért váltottam a kamillás társára:/ Ezért csak 4 pont pedig tökéletes lenne. Összetevők alapján nem is gondoltam,hogy pont ez irritálni fogja a bőröm....
NEM sminklemosó kendő! Hanem pl smink lemosás után tökéletesen tisztít és eltávolítja a maradék szennyeződést. Akinek bírja a bőre annak ajánlom, akinek nem annak ott a kamillás verziója azt az enyém is bírja még:)
De használat után kellemes friss tiszta végeredmény. Praktikus jól zárható csomagolás, kendők nem száradnak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

timity

2019. június 12.

Gondoltam átmenetileg "kiváltom" a sminklemosóm, ameddig nem találom ki milyet vegyek, és ezt dobtam a kosaramba.. Nagy hiba volt! Iszonyatosan kipirosodott az arcom tőle! Ez még hagyján, de olyan szinten, hogy hideg vízzel hiába mostam le a "maradékot", csípte a bőröm. Kb. mint ha csípős paprikával kentem volna...Még órákkal később is égett a bőröm, és viszketett, pedig az összetevői alapján nem gondoltam volna. Szinte az egész csomag megvan, takarításhoz jó lesz.. Érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Schmetterling

2019. június 12.

Én nagyon szeretem. A kendő puha, jó nagy és nem szakad szét mikor kihúzom (ilyenre is volt példa más márkánál...), az illata kellemes. Lehoz minden sminket, a bőröm érezhetően és láthatóan is tiszta, puha, feszesebb. Nem ordít az arcom hidratálóért a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract