Alterra

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2018. december 11.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja még a vízálló sminket is. Anélkül tisztít, hogy kiszárítaná a bőrt. Nem tartalmaz alkoholt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vega2017

2021. szeptember 23.

Csíp, éget. Vörös foltok lettek tőle az arcomon. Soha többet! Csalódtam más Alterra termékben is, így ilyen márkájú terméket többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

lengyel.biank

2021. július 1.

Érzékeny bőröm van és ez a kendő nagyon irritálja, pedig direkt emiatt vettem ezt a fajtát. Anyukám is allergiás rá sajnos. Szappanos, fehér habot hagy maga után. Ha az arcomra nem is, kéztörlőnek elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

lia0000

2021. június 14.

Nulla.. semmi anyag nincs a kendőkön, sminket nem szedi le, csak jobbra-balra dörzsölgetem vele a fekete pacákat a szemem alatt.. Ráadásul a szempillaspirálom nagy részét sima vízzel szoktam leszedni, szóval tényleg csak egy kevés maradékkal kéne elbánnia, de hát ez sem sikerül. A kendő amúgy jó minőségűnek tűnik, nem szakad el, viszont nincs átitatva rendesen, így smirdli a bőrnek sajnos. Ne vegye meg senki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Cicuka22

2021. március 23.

Nagyon csíp! Az én bőröm nem érzékeny, de ettől a kendőtől égni kezdett és piros lett az arcom. Először azt hittem túl erősen töröltem,de sajnos nem. A termékkel van a gond, többszöri próbálkozás után is ugyanez az eredmény. Az illata tűrhető,de nem mondanám jó illatúnak. Nagyon nedves és habos , amiből a bőrön is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Lityko22

2021. március 16.

Ajándékba kaptam a terméket, de sajnos nem győzőtt meg. Nem hozza le 100 %-ban a bőrőmről a szennyeződéseket/sminket. Az illata sem lesz a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Szilviams0118

2020. december 11.

csodálkozom az itteni véleményeken, szerintem szuper kendő, nagyon jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

csodálkozom az itteni véleményeken, szerintem szuper kendő, nagyon jól tisztít

s.erikka

2020. október 15.

Sziasztok, én is a rossmann-nál "nyertem" a terméket és nekem is hatalmas csalódás. Mivel a csomagolás és összetevők alapján nem gondoltam hogy bármi gond lehet...a bőr semmire nem érzékeny, de ez vmi borzasztó nekem is kipirosította és égette az arcböröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

blessed

2020. szeptember 27.

A Rossmann-nál nyertem egyet, de gondolkodtam, hogy kiváltsam e az itteni vélemények miatt. Végül tettem egy próbát és nekem egyáltalán nem rossz ez! Teljesen lehozza a sminket, tiszta és puha lesz utána az arcom, alkoholmentes és olcsó. Az illata sok és édes nekem, ill. túl nedves, de cserébe az utolsó kendő se száradt ki a csomagolásban.
Nem venném újra, de mint mondtam, nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Nem venném újra, de mint mondtam, nem is rossz.

Lolychan

2020. szeptember 17.

Szerintem nem rossz termék. :) Jól átitatott, kellemes illatú és remekül leszedi a sminkemet. :) Csak azért 4*, mert számomra nem igazán gazdaságos, hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

dorxi17

2020. szeptember 15.

szeptember 15.

Szuperül eltávolítja a vízálló szempillaspriált, kellemes az illata, újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract