Alterra

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: larka95, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen tisztítja a bőrt. Tisztító és frissítő hatású ápolás. Alkoholmentes. Lágy összetétele kíméletesen tisztítja a bőrt, megszabadítja a felesleges bőrzsírtól, sminktől, szennyeződésektől. Kellemes illata kényezteti érzékeit.

Demonshadow

2019. február 25.

Nekünk sajnos nagyon nem jött be. Olyan, mintha felhabzana, nem tisztít rendesen, irritálja a bőrt, és nagyon nem tetszik az a zöldes illat. Nem igazán érti a dolgát, és a kendőt se nevezném túl puhának, ráadásul hiába zártuk vissza a csomagolást, iszonyú gyorsan kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

cattitude

2017. december 17.

még régebben próbáltam valami akció keretében, de sajnos nem nagyon jött be, nem igazán vitte le a sminket és ragacsos maradt utána az arcom (persze, tudom, mossam le vízzel). az ápoló hatást sem igazán éreztem. a szagával, illetve a kendők puhaságával nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Lili28

2017. december 5.

Első használatra nem szerettem, durvának éreztem a kendőt. Aztán pár alkalom után egyre jobban kezdtem megszeretni.
Nagyon jó nedves, könnyen le tudom vele szedni a sminkem. Jó kis termék...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Nagyon jó nedves, könnyen le tudom vele szedni a sminkem. Jó kis termék...

vinetta

2017. október 16.

Ez a legpuhább kendő amit eddig próbáltam,ami nekem nagyon fontos,mert a szemem környéke nagyon érzékeny.A szemsminkem egy sminklemosó balzsammal leoldom,majd ezzel áttörölöm a szemem és az arcom.Így használva nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Wicky93

2017. október 5.

Több éve használom smink eltávolításra és nekem nagyon bevált. Elég nedves és a vízálló sminket és lehozza. Az illata is jó szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

cshrs

2017. augusztus 21.

Igazabol nekem egy feher csomagolasu van meg, de szerintem ez ugyanaz, csak azt nem talalom. A velemenyem arrol szol, ezt a zoldet meg sosem lattam es nem is probaltam. Szoval,azert vettem meg, mert elkezdtem szoliba jarni, es kellett egy kendo amivel gyorsan le tudtam torolni az arcomrol a korrektort, es termeszetesen CF. Amikor meglattam a polcon es az arat is kedvezonek talaltam, megvettem minden mindegy alapon. Csak nem lehet olyan bena egy kendo. Igazabol nem ez a legjobb, de naturkozmetikum, CF, es meg alkohol sincs benne. Az illata is kifejezetten tetszett is a nedvessege is eleg volt. Itthon nem hasznaltam kendoket, de szoliba mindig ilyet viszek. Mostmar itthonra a rozsaszin Isanasat hasznalom es szerintem azzal le is cserelem ezt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Berillgem

2017. augusztus 4.

Nyaralásra vettük mivel egyszerű a használata és kis helyet foglal. Azért adok két csillagot mert elég nagy a kendő és így egy alkalommal elég egyet felhasználni belőle, illetve nem habzik az arcon de egészen hatékonyan eltávolítja a sminket. Negatívum viszont hogy az arcra felvíve büdös, rovarirtós szaga van és habár nekem nincs érzékeny bőröm használat után az egész arcom kipirosodik tőle, irritálja és szárítja, a szemem környékét pedig csípi. Ahhoz képest hogy a természetességgel hirdetik a terméket érzékeny és száraz bőrre nem valami kíméletes. Igazából senkinek nem ajánlanám, én sem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

jadegirl

2017. július 15.

Csip es szarit, hiaba irjak alkoholmentesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Csip es szarit, hiaba irjak alkoholmentesnek.

Hanna83

2017. július 12.

Régen nagyon szerettem, mostanában nem válik be. Kipirosodik az arcom, ha ezt használom, és már a nedvessége sem elegendő. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

trangel

2017. július 5.

Nincs érzékeny bőröm használata után viszont kipirosodik, a szemkörnyék körül égő érzésem lesz. Furcsa, hogy pont egy natúr termék vált ki ilyen hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract