Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

truska

2012. október 19.

nem rossz szappan, kellemes illattal,( sztem az növényillatokat), de szárít, az olivás verzió sztem jobb. Árban kb, ugyanennyibe kerülnek az alverdék is, és sztem azok jobb minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

bandita

2012. október 14.

Ezt választottam a márka szappanjai közül kipróbálásra, mivel isteni illata van. Sőt, a többi verzió között számomra egyértelműen neki van a legkellemesebb illata. Még nem bontottam fel, nem leszek teljesen flúgos, hogy két-három szappant használjak egyszerre, így hát csak szépen, sorjában. Az Oriflame Amazonia még nála is kellemesebb élményt ígér.

Ui: Jelenleg zuhanyozáshoz használom, sajnálom, hogy az illat a leöblítés után már nem érezhető. A bőröm szereti, nem szárít. Krémes, lágy, enyhe habzása kellemes. Irritációt nemhogy nem okozott, hanem a meglévőket is enyhítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 14.

tittus

2012. augusztus 4.

Először kézmosásra használtam csak, aztán arcmosásra is. Azt figyeltem meg, hogy miután elkezdtem használni, nagyon kiszáradt a kézbőröm, de gondoltam, biztos valami mástól van. Aztán arcmosások után a bőröm mindig kipirosodott, nem csípett, nem viszketett, csak kipirosodott, mintha kidörzsöltem volna (pedig csak felhabosítottam a tenyeremen, és lemostam az arcomat). Úgyhogy pár napig nem használtam, és meg is szűnt a dolog, aztán mikor újra elkezdtem használni, megint kezdődött. Mondjuk szerencsére hamar elmúlt a pirosság, viszont sajnos nekem nem vált be, még kézmosásra sem. A bőröm kombinált, egyáltalán nem száraz, és nem is az az érzékeny fajta, hogy bármitől kiszáradna, kipirosodna. Az ára kedvező, és az illata is finom, de egy natúr szappantól, ráadásul egy aloe verástól nemigen vártam volna ilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

tenyitomi

2012. június 30.

Zuhira használom,nagyon jól habzik,enyhe kellemes illatú,a bőrön már kevésbé érezni/natúrszappanoknál általában ez van/300pénzért elég jó minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 30.

kemenysepro

2012. május 7.

Most az aloe verás változatát használom eddig elégedett vagyok vele, nem szárítja a bőröm. Sok szappannál úgy érzem, hogy nem oldódik le vízzel, és szinte látom a fehér szappan maradványokat a bőrömön, de ezzel ez az érzés nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

naiva

2011. szeptember 20.

Én csak kézmosásra használom, de arra tökéletesen bevált. Nem szárítja a kezem, mint például azok a borzalmak, amiket a munkahelyemen használnak. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

angelscrime

2011. július 31.

Arc- és kéztisztításra egyaránt használom, mindent egybevetve elégedett vagyok vele, bár a frissességérzet tarthatna tovább is a használata után, de ahhoz képest, hogy csak otthonra vettem, hogy ne kelljen a fővárosból vidékre folyton lehurcolásznom az egész arctisztító hadamat, egész jó vásár volt. Kellemes, enyhe illatú és megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil