Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: chicoye, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az érett bőr ápoló-lemosószere: orchideakivonatot, szőlőmag- és jojobaolajat tartalmaz.

Yubiri

2019. március 25.

Az összetevői nagyon szépek, az ára is elfogadható, de a tonikját sokkal-sokkal jobban szeretem.
Az illata ennek kissé más, és nem tesz igazán ragyogóvá. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy újraveszem, mert jobbat (még) nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Gubcs

2018. szeptember 19.

Kedvencem. Szépen lehozza a sminket, szinte érzem, ahogy issza be a bőröm és amit a legjobban szeretek benne, az az illata. Púderes, krémes, nekem nagyon finom.
Nekem nagyon bejön, a második flakont veszem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nekem nagyon bejön, a második flakont veszem belőle.

malna222

2015. szeptember 2.

Az illata tényleg nagyon kellemetlen, majdnem büdös.... A sminket viszont szépen leszedi, utána picit ragacsos és zsíros érzet marad, ezért én mindig lemosom vízzel. Nem szárít, szóval nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Gabri

2015. február 23.

Nem tetszett sajnos. Az illata nagyon kellemetlen, bennem is felmerült, hogy esetleg lejárt a szavatossága... A sminket egyébként tökéletesen leszedi, de az illat miatt biztos hogy nem venném újra, annyira zavaró. A Garnier rózsás sminklemosó tejét váltotta nálam (az sem vált be), de azt hiszem, hogy keresgélnem kell tovább, mert ez sem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Barbadosz

2014. május 24.

Nekem nem vált be, bár a korábbi hozzászólásokból ítélve, lehet, hogy meg volt már buggyanva. Darabos volt és az illata is fura. A sminket nekem nem szedte le maradéktalanul, még az alapozót sem. :( Utána viszont puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Ophelia

2014. április 30.

Anyám véleményét közvetítem. Eleinte kedvelte, bár az illatától nem volt elájulva. A sminket jól leszedte, viszont nagyon hamar úgy tűnt, hogy romlásnak indult, darabos lett, és a szaga sem volt a régi... Biztos nem veszi újra, inkább kicsit többet költ egy minőségibb termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

istar

2013. december 14.

Kifejezetten szaraz borre valo nekem pont jo az osszetetele miatt meg plane!Ebben a kategoriaban teljesen jo.
Vannak persze jobbak tripla ennyiert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Vannak persze jobbak tripla ennyiert.

SuicideCandy

2013. november 11.

Egyszerűen imádom! Az összetevői csodásak! Nem is kívánhatnék jobbat. Jól hidratál, és az illatát is szeretem. Előtte Garnieres sminklemosó tejet használtam de ez ezerszer jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

szisz5

2013. augusztus 24.

Eddig a Bioderma micellás vizét használtam sminklemosásra, de mivel elég drága illetve a lemosáson kívül semmit nem csinál a bőrrel, úgy gondoltam az arcomra keresek mást: valami költséghatékonyabbat és táplálóbbat, mert elég száraz a bőröm.
Kemény 1 órás krémmániázás után sikerült kiválasztanom ezt a termékcsaládot. Úgy gondolom, hogy manapság már bármiféle arcápoló terméktől elvárható (függetlenül attól, hogy ki mennyi idős), hogy legyen benne minél több antioxidáns, vitamin, hidratáló, emollient. Döbbenet volt számomra látni, hogy a népszerű kozmetikai cégek (L'oreal, Avon, Garnier, Nivea, Dove) milyen szutyok termékekért képesek elkérni horribilis pénzeket: vagy az összetevők borzalmasak, vagy alig van bennük némi hatóanyag.
Egyáltalán nem vagyok elkötelezett natúr-párti, sőt... viszont szerintem a rengeteg "narancssárga" és "piros" összetevő :) később megbosszulja magát.
Tehát, visszakanyarodva ehhez a termékcsaládhoz... nagyon szépnek ítéltem meg az összetevőit, be is szereztem rögtön a tonikot és az arclemosó tejet. Semmiféle bőrpanaszom nem lett tőle, ellenben az arcomon található száraz foltok pár nap alatt eltűntek. Mivel egy elég sűrű tejről beszélünk, több módszerrel is kipróbáltam, végül úgy bizonyult a leghatékonyabbnak, hogy nedves kézzel, masszírozó mozdulatokkal felviszem a bőrömre, majd ezután törlöm át az arcomat erélyesebben a vattakoronggal.
A tonikját is nagyon kellemes használni. A szívem szakad meg, hogy az éjszakai és nappali krémek eltűntek a Rossmann polcairól. :/
A szaga olyan nagymamás-púderes, nem túlságosan kedvelem, de nem sokáig érződik szerencsére. A kiszerelése 150 ml-es... meglátjuk meddig lesz elég.
Bocsi a kisregényért :D :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Bocsi a kisregényért :D :D

kitticat

2013. február 2.

A szagát nem szeretem, a szememet meg olyan brutál módon csípi, hogy kis túlzással a flakon látványától is bőgök... Én téli arclemosóként használom el, bár nem az én koromnak készült, de nem szárít,ezért nem dobom ki... A szemcsípést még el is nézném neki, mivel nem direkt szemsmink lemosó, de az alapozóm és a púderem se szedi le tökéletesen, pedig nem sminkelek vastagon, és nem is kifejezetten ragaszkodó terméket használok. (alverde alapozó és cadea vera púder) Nekem nem az igazi...
Update: Egy avonos arctisztító kefével együtt használom, és így már sikerül megszabadulnom a sminktől. Mostanság minden este ezzel mosom az arcom, és jó puha lettem tőle, nem húzódik lemosás után a bőröm, szóval kezdem megkedvelni :) szemre továbbra se ajánlom, a szaga viszont szokható talán :P kap még 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil