Alterra

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mira9413, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő papaya és kókusz illattal

Növényi eredetű összetevői lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

misno

2016. július 6.

Nekem nagyon megtetszett. Jól radíroz, szép összetevői vannak, az illata natúr, nem erős. Egy kicsikét mintha szárítana ugyan, de attól még újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

audreycoca

2015. július 17.

Annyira akartam szeretni a Rossmann natur vonalát- a webshopjuk miatt ez számomra a legkényelmesebben elérhető- de a legtöbb Alterrás terméknek utálom a szagát. Hát ennek is. Nekem gyerekkorom gyógyszertári borzalmas ízű és szagú köhögés csillapítójára emlékeztet. A kókuszreszelék meg karcolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Miskulancia

2015. július 7.

Vétek lemosni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

Vétek lemosni! :)

miramiruska

2014. szeptember 5.

Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Imádom :)

uaim

2014. július 24.

Hibátlan nagyon fincsi az illata és jó a radirozás nekem tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Hibátlan nagyon fincsi az illata és jó a radirozás nekem tökéletes

diamond69

2014. június 24.

Én szeretem, jobb, mint a vérnarancsos volt (az illata is és a hatása is). Vicces a kókuszreszelék benne :D Az összetevőihez képest nagyon kedvező az ára.

(A címkéről:
Nem tartalmaz: szintetikus színezéket, parfümöt, tartósítószert, szilikont, paraffint, egyéb ásványi olajszármazékokat.
Ellenőrzött bio gazdaságokból származó összetevők: Alcohol (1.), Cocos Nucifera Fruit, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder​)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

(A címkéről:

mira9413

2014. június 8.

Megfelelően radíroz, az illata kellemesnek mondható, kókuszos papayás, édeskés. Kellemes meglepetés benne a sok kókusz darabka :) Csupán az zavar, hogy gyorsan fogy és olyan fura, puha a flakonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.