Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

pacal

2020. november 5.

kézmosáshoz használom, isteni az illata. olcsó és sokáig bírja szétesés nélkül, mi kell még? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

elvanui

2020. március 9.

Jujj, nagyon szeretjük. A gyerekeim mindig lesnek rám, ha drogériázom, Anya, milyen szappanokat hoztál?:), igen, van egy kis kattanásom, de ha nincs új kincs, őbelőle meg a mysore szantálosból mindig szoktam hozni. Vagy százszor újra vettem már, nem tudom megunni. Szárított rózsaszirom illata van, nem parfümös, hanem olyan igazi, zörgősre szárított rózsaillata. Krémes, szép habja van, nem mállik, nem érzünk vele komolyabb bőrszárazságot, de mondjuk mi mindig krémezünk. Szép összetevők, szép árcédula. Én örülök a kis dolgoknak is:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Bagagabcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretjük. Finom, krémes a habja, nagyon kellemes az illata, nem mállik szét, mint némelyik másik illatú Alterra szappan. Jók az összetevők, nincs műanyagba csomagolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Horvathangelika1

2019. július 14.

Nagyon szarit, furdesre hasznalom. Viszket utana a hatam, karom, arcom, mindenem. Viszont az illata tetszik, es jol habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

nagyerika28

2019. június 18.

Fürdésre használom, de nagyon szárít. Illata nekem nem elég intenzív. Kezet mosni fogom elhasználni. Ha fürdés, akkor csak a Dove jött be eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

aquana

2019. június 1.

Kellemes rózsaillata van, jól habzik, nem szárít. Már a nagy része elfogyott, de még mindig nem kezdett el repedezni. Fürdeni és kézmosáshoz is megfelel. Nem rossz vétel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

lucisunderground

2019. május 19.

Nagyon erőteljes rózsás illata van neki.Összetevők nem rosszak és olcsó is.Kézmosásra használtuk el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Dorjee

2019. február 22.

Tusolok vele. Nem szárít, és az isteni rózsaillat egész nap érezhető a fürdőszobában. Vettem még párat, hogy a szekrényben is legyen,a ruhák között. Nagyon kellemes, mosdás közben nem puhul szét, friss, jó minőségű és gazdaságos. Azért használok szappant, hogy ne kelljen annyi műanyag flakont venni. Ez papírdobozos, ami plusz pont nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

senskin

2018. július 16.

Nagyon tetszik, nem szárít így a nyári reggeli frissítő arcmosáshoz tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Meloca

2017. szeptember 21.

Régi szappan illata van, de én szeretem! Jól tisztít, jól habzik, sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Phytic Acid

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.