Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

annaso12

2019. május 14.

nem segített a viszketésen és irritáción. Alig habzik, illata semmi, és száraz, csomós lesz tőle a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Lilluc

2019. március 14.

Érzékeny, viszkető, korpás fejbőrömre vettem.
Eddig azt mondhatom, hogy bevált. Nyilván a korpát nem szünteti meg, de nem is ront a helyzeten. Nekem már az is elég, ha nem lesz rosszabb.
Legközelebb is ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny, viszkető, korpás fejbőrömre vettem.
Legközelebb is ezt választom.

Kingucii

2018. augusztus 3.

Mivel érzékeny a bőröm, ezért gondoltam kipróbálom ezt a sampont.
Tetszik, hogy mindenmentes.
Habzása nem a legjobb, de mivel bio így nem is kell túlságosan haboznia.
Illatával sincs különösebb bajom, egyébként nem is kell(ene) egy samponnak illatoznia, nem az a lényege.
Szépen tisztít, hajmosás után megkönnyebbült a fejbőröm.
Könnyen kifésültem a hajam, nem gubancolódik, ami nálam plusz pont!
Nagyon selymes, puha a hajam tőle. Imádom, biztos, hogy újravásárolom.
Ár-érték arányban tökéletes.

UPDATE:
Azóta már újravásároltam. Leginkább akkor szoktam használni, amikor már minden sampontól viszket és sebes a fejbőröm. Ez a sampon szépen rendbeteszi, szeretem.
Nagyon bevált, csak ajánlani tudom ezt a sampont, aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mivel érzékeny a bőröm, ezért gondoltam kipróbálom ezt a sampont.
Tetszik, hogy mindenmentes.
Habzása nem a legjobb, de mivel bio így nem is kell túlságosan haboznia.
Szépen tisztít, hajmosás után megkönnyebbült a fejbőröm.
Könnyen kifésültem a hajam, nem gubancolódik, ami nálam plusz pont!
Nagyon selymes, puha a hajam tőle. Imádom, biztos, hogy újravásárolom.
Ár-érték arányban tökéletes.

UPDATE:
Nagyon bevált, csak ajánlani tudom ezt a sampont, aki hasonló problémával küzd.

sztinke

2018. július 30.

Újabban felváltva, többféle sampont használok és ez is köztük van. Meglepően jó! Nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, de ez a sampon egyáltalán nem bántja, miközben mégis alaposan tisztít. A hajam puha, fényes, rugalmas a használata után, és mintha kevésbé is zsírosodna.
Az illata nem lett a kedvencem, de nem tartós, és nem is bánom, hogy nem erősen illatosított termék.
Szóval összességében elégedett vagyok vele, úgyhogy akár újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Szóval összességében elégedett vagyok vele, úgyhogy akár újra is venném.

aurora77

2017. december 11.

Sosem volt korpás a fejbőröm, de valamelyik samponomtól (többet használok egyszerre, hangulattól függően) az lett, ezt kezdtem használni mert nem akartam vagyonokat költeni egy újabb rossz bio samponra és eddig ez nagyon bevált.

Látszik, hogy kevésbé korpás a fejbőröm és kb 4-5 naponta kell csak hajat mosnom, de az mindig élmény, mert ennek csodálatos illata van (joghurt és győri édes keksz kombóját juttatja eszembe).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

encimokus

2017. december 2.

Juj, borzalmas ez a sampon. Olyan volt a hajam mosás után, mint előtte. ÖSszetapadt, sprőd, zsíros érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

szása

2017. december 1.

szemüveg nélkül mentem a múltkor vásárolni, így történt hogy hazahoztam ezt a sampont. három használat utan gyakorlatilag úgy éreztem, hogy a fejbőröm éget és a világvége közelít, foltokban kopaszodni fogok stb. gyanút fogtam, és lőn: a harmadik összetevő alkohol. én nem tudom, miféle érzékeny bőrre lett ez kifejlesztve, de egész biztos nem fogok sem a bőrömön, sem a hajamon egy ennyire szárító összetevőt használni. a sampon a kukában landolt, a fejemet meg pár hétig mandulaolajjal és pakolásokkal fogom pátyolgatni, és imádkozom a bocsánatáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

hatatikla

2017. április 2.

Csodát tett a hajammal. A hajmosás időpontját is 2 nappal odébb tudta tolni. Én a gránátalmás balzsammal használom, nagyon sokat segítettek a kiszáradt fejbőrömön és a zsíros hajamon, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Diyina

2017. március 9.

Akkor próbáltam ki, amikor épp mindentől viszketett a fejbőröm, valamelyest megnyugtatta. Kíméletesen tisztít, ár-érték arányban, és összetevőit tekintve teljesen jó, de mivel kísérletező kedvű vagyok, még nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Bellatrix

2017. március 9.

Az anyukámnak vettem mert viszketett a fejbőre, tökéletesen bevált neki .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Az anyukámnak vettem mert viszketett a fejbőre, tökéletesen bevált neki .

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.