Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Frutta27

2012. november 27.

Vegyes. Az illata először nem tetszett, most lehidalok tőle, és gyakran szaglászom csak úgy magában is, és alig bírom magam visszafogni, hogy ne mossak gyakrabban hajat.
Elsőre kevésbé, másodszorra korrektül habzik (nekem fura volt elsőre hogy kétszer kell samponozom, de aztán rájöttem hogy így mééééég tovább szimatolhatom az illatát, szóval most már külön örülök neki)
Szerintem remekül tisztít, utána csodaszép a hajam, de már másnapra zsíros lesz a hajtövem, ami megőrjít.
Viszont amit nem értek: mindenféle sampont használtam a hajamra, soha egyikre se voltam érzékeny. Viszont ennél néha viszket a fejbőröm. Hogy lehet hogy ez pont egy natúr, klassz összetevőjű, érzékeny fejbőrre ajánlott sampontól jön elő?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Wyctorie

2012. november 11.

Egy flakon elfogyasztása után most már leírom a tapasztalataim:
Össze szoktam fogni a hajam, de ha ezzel mostam meg előtte, akkor ez szinte esélytelen műveletnek bizonyult. Hiába tettem rá később pluszban hajpakolást, nem változott a helyzet. Csúszott, kezelhetetlen volt.
Illata nekem annyira nem jött be, még szerencse, hogy nem tartós.
Korpásodást, viszketést nem tapasztaltam, igaz nem is csak ezt használtam, hanem váltogattam, szóval lehet csak ezért.
Nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam, úgyhogy számomra olyan 3-as kategória, nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Egy flakon elfogyasztása után most már leírom a tapasztalataim:
Illata nekem annyira nem jött be, még szerencse, hogy nem tartós.

Rachel

2012. november 11.

Barátságunk kezdetén járunk még, de annyira bevált, hogy nem bírtam ki, hogy ne írjak véleményt:)Az én fejbőröm szörnyű, de úgy tűnik ez a sampon nem irritálja úgy, így nem viszket.Emellett tartást ad a hajnak, fényes lesz tőle.Illetve a legfontosabb: nekem csak 4-5 nap után kezdett el tőle zsírosodni a hajam!:)Állagával nincs bajom (2x kell vele hajatmosni).Eddig nagyon úgy tűnik, hogy 5!:)Remélem így is marad, nem akarom lepontozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 11.

orban.klaudia

2012. november 5.

Nem szerettem, egyet elhasználtam, de ahhoz képest, hogy érzékeny fejbőrre van, nekem csak szárította a bőröm, viszketett mosás után 1 napig, és még hamar zsírosodott is a hajam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

truska

2012. október 19.

szörnyű, viszketett, korpásodott tőle a fejbőrőm, zsírosodott a hajam, az illata elviselhető, de ennél rosszabb samponom még nem nagyon volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

kolesgolyo

2012. július 28.

Jó az illata, az állaga, és kellően habzik. Puha és lágy lesz tőle a hajam, és jól tisztit. De! Összegubancolja, ellaposítja és tartás nélkülivé teszi a hajam. Egyszerűen nem tudom utána úgy beszárítani a hajam, ahogy én szeretném. Szeretném szeretni, de így nagyon nem fog menni.

Tusfürdőnek ez is nagyon jó volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Tusfürdőnek ez is nagyon jó volt. :)

Maryen91

2012. július 26.

Nem szerettem az állagát és nem is segített a hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Nem szerettem az állagát és nem is segített a hajamon.

malvina

2012. június 22.

Egy flakonnal használtam el, alig vártam, hogy végre elfogyjon! Inkább zsíros és korpás a fejbőröm, de ettől a sampontól még érzékeny is lett. Hajmosás után pár órával elkezdett viszketni a fejbőröm, a hajvégeimet kiszárította, nem segített rajta se balzsam, se pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

Gigi81

2012. június 18.

Sajnos egyáltalán nem vált be a sampon, hajmosást követően már másnapra nagyon zsírosodott tőle hajam és viszketett a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

miraclereka

2012. június 7.

Hát, én a mandula illatot nem nagyon érzem, de jól tisztít, és a második mosáskor már nagyon jól habzik. Már több flakont elhasználtam és még fogom is venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.