Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerdus, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Alterra arctisztító kendő egyszerűen, de kíméletesen távolítja el az arc, a nyak és a dekoltázs szennyeződését, a felesleges faggyút és a sminket. Előkészíti a bőrt az arctisztítást követő ápolásra. Érzékeny bőrűek is használhatják.

szintetikus illat és színezőanyagtól mentes - alkoholmentes - a nyersanyagok nagyrészt növényi eredetűek - szilikon és ásványi olajszármazékoktól, emulgeálószerektől mentes - bőrbarát pH, bőrgyógyászatilag igazolt - szemészek által bevizsgált - vegán

gerdus

2013. augusztus 29.

Én szempillaspirál és ricinusolaj eltávolítására használom, erre a célra nekem tökéletesen bevált, nem kell órákig szempilla- és szemöldökgyilkoló dörzsölgetést végeznem vele. Évek óta a reguláris aloe verás változatát használom, annak az illatát jobban kedvelem, úgyhogy maradok is annál, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

noxibaba

2013. augusztus 11.

Akciós volt, nem láttam, hogy arctisztító kendő frissítőt kerestem. Mikor megvettem és kibontottam, rájöttem, hogy mellé nyúltam. Mindegy, van és elhasználom. Eléggé nedves, kellemes az illata (tömegközlekedésen nagyon jól jön!!!). A szememről a sminket nem hozza le könnyen, de jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract