Alterra Testápoló  Intenzív Bio-Homoktövis és Bio-Argánolaj

Alterra

Alterra Testápoló Intenzív Bio-Homoktövis és Bio-Argánolaj

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: HubertusB, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Megújult változat!

Bio-homoktövis gyümölcshús olajat,bio argánolajat és bio-barackmagolajat tartalmazó összetételének köszönhetően simító hatású és kényeztető ápolást nyújt bőrének.

Mentes szintetikus színező-,illatanyagoktól és tartósítószerektől. Nem tartalmaz szilikont,paraffint és más ásványolaj származékot.

Zizi15

2021. február 14.

Nem venném újra. Az állaga elkenhetetlen és szerintem nem hidratál annyira jól, ezért viszonylag sok kell belőle. Egyedül az illata az, ami kellemes. A homoktövises kézkrémjét viszont imádom ennek a márkának és emiatt vettem meg a testápolót is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Vikuszfikusz

2020. május 16.

A tusfürdőjéhez hasonlóan ezt se venném többet! Olyan, mintha valamiféle viasszal kentem volna be a bőröm. Ennek is kábé olyan szaga (nem illata) van, mint egy bőrre fújható kullancsirtónak! Nyári estéken, szalonnasütésnél kipróbálom majd, szerintem nem fognak jönni a szúnyogok. Soha többé nem veszek ilyet, de ebből kiindulva a többi Alterra testápolót sem. KUKA ez is, mint a tusfürdője!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

HubertusB

2020. február 1.

Nem annyira jött be,mint szerettem volna. Az illata kicsit erőteljesebb, kellemes annak,aki szereti a gyümölcsös illatot.
Amikor magamra kentem,mintha tusfürdőt vittem volna a száraz bőrömre,nehezen lehet elkenni,ám felszívódás után jól hidratál.
Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Nálam nem újravevős.

Fabricia

2019. szeptember 20.

Imádom az illatát(kicsit a tutti frutti jut róla eszembe mindig xD),de attól még kellemes nem tolakodó illata van. Állagra kicsit lotion de attól még mindennapi használatra tökéletes. Nagyon sokáig elég mert jól eloszlatható.
Egy próbát mindenféleképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Egy próbát mindenféleképpen megér.

Tvylvis

2019. február 28.

A narancsos Jaffa szörpnek volt ilyen illata anno :-) Na jó, némi sárgabarackkal keverve. Egyébként elég gyendég illat, nem tolakodó, viszonylag gyorsan el is tűnik. Nagyon jó állagú, eléggé folyós krém (igazi lotion), könnyedén eloszlatható a bőrön. Maradéktalanul és gyorsan beszívódik. így nem csak este lehet használni. Rendszeres használattal megfelelően hidratál. Nem drága és könnyen beszerezehető. Szerintem bőven megér egy próbát, én nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Elkofen

2018. szeptember 10.

Leginkább narancsos italra, vagy fanyar gyümölcsre emlékeztet az illata. Nem tolakodó, de határozottan érezhető. (Nekem az Alterra citromos-vaníliás testápolója jobban tetszett, de azt már nem látni.) Ár-érték arányban viszont ez is jó. Nálam kell pár perc, amíg maradéktalanul felszívódik és ezt nem kedvelem benne. Semmi zsíros, ragacsos érzést nem hagy maga után. Extra száraz bőrre kevés, de normál bőrre egész jó kis vegán termék, ami tele van hasznos összetevővel és kevés méreganyaggal.
Tűrhetően hidratál és minden évszakban ajánlható annak, aki szereti az illatát. Összességében egy egész jó testápoló. Talán újraveszem (mert olcsó), de csak jobb híján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 4.

Számomra előny, hogy finom gyengéd illata van, felszívódás után szinte illatmentes. Nagyon jól és hamar felszívódik, tud lélegezni alatta a bőröm. Az argánolaj miatt választottam. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Keresem a tusfürdőjét, de nem találom. Szívesen használnám, mert az illata nekem nagyon beválik! Ki kell javítani a bejegyzésemet, mert felszívódás után valami kis finom lágy illat marad:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 4.

jkrisztie2

2018. május 15.

A homoktövises kézkrém után nem volt kérdés, hogy ezt is megveszem! Isteni gyümölcsös illata van, tökéletesen hidratál. Nem csalódtam benne, amíg látom, venni fogom! Jaaaj, annyira várom a tusfürdőjét is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate