Alterra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: málnamánia, az összetevőket feltöltötte: Iccuss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Az Alterra testápló tej nedvességgel látja el bőrét, a gyümölcsösen friss narancs és az érzéki vanília illata kényezteti testét-lelkét. Növényi glicerin tartalma hosszantartó hidratáltságról gondolkodik. A testápoló avokádó- és őszibarackmag kivonata selymesen puhává varázsolja bőrét. Értékes mandulaolaj és bio shea vaj tartalma egész nap védi és ápolja bőrét. (Ellenőrzött biológiai termesztésből) Szintetikus színezőanyag-,illat-, és tartósítószer mentes. Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származik. Bőrgyógyászatilag igazolt. Vegán termék.

Janoska9494

2019. december 23.

Kb 5 éven át ezt használtam aztán egyszer csak valamilyen oknál fogva nem gyártják többet .... Gratulálok. Most már csak büdös oliva olaj illatút meg a natúrt lehet csak kapni ami semmit nem ér kb. Ez volt a kedvencem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Isabell

2019. szeptember 22.

Az egyik kedvenc testápolóm *_* Annnnyira finom az illata, egy túrós-narancsos sütire emlékeztet, legszívesebben beleharapnék. :D Emellett gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál. Nagyon meg vagyok vele elégedve, azt sajnálom csak, hogy már sehol sem lehet kapni. :( 5/5 Imádom (L)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. február 17.

Egészen véletlenül vettem meg, mert éppen kellett egy kicsit erőteljesebb, téli testtej, és Rossmannban voltam, nem dm-ben.
Többekkel, utólag jelezve, egyetértek itt: kiváló krém, hamar beszívódik, finom az illata, testesebb. Én viszont úgy érzem, hogy ez nagyon jó száraz bőrre télen. Sőt, néha (sűrűn mosok kezet, tehát nem marad sokáig fent), nyomok kicsit kézkrém gyanánt is. Én ezt a krémet eddig észre sem vettem. Meg voltam lepődve, hogy mások már évek óta használják, és kipróbálom az itt többek által emlegetett tusfürdőjét is, az biztos! Csak ajánlani tudom én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 17.

nonblonde

2018. február 2.

Rajongok az illatáért, a narancsos sajttortámra emlékeztet. Szuperül hidratál. Nekem ez abszolút újrázós, már a harmadikat veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Kuro

2017. szeptember 19.

Csodalatos.
Az illata fogott meg eloszor, illetve igyekszem a bio vonalon mozgo termekeket venni elsosorban. Az ara meg igy is olcsobb volt, mint mas markas testapoloe.
Az illata rettento finom, nincs emelyito mu szaga.
Hatasra lekorozte a Lactovit-et, es ezzel minden mas, altalam probalt testapolot. Testes krem, vekonyan kell eloszlatni. Az eredmeny napokig tarto puhasag es viszonylag tartos illat. Meg a szaraz sarkakat is helyreteszi egy ejszaka alatt. Ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Csodalatos.
Az illata rettento finom, nincs emelyito mu szaga.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Testes krém, sokkal krémesebb és így
tovább elég, mint az Alverde bármelyik "kinyomós" testápolója. Az illata nem tart sokáig, így nem tolakodó; felkenésnél orrba csap a narancs, amin a vanília kicsit lágyít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Testes krém, sokkal krémesebb és így

clevergirl

2017. május 9.

Már a tusfürdőjét ezer éve hasznàlom, s most végre sikerült a testápolóját is beszereznem!😊
Sűrű àllagú, illata egy az egyben olyan, mint a tusifüri. Nekem hidratálni is tökéletesen hidratál, puha lesz tőle a bőröm. 5* ! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

zsoffi

2017. március 12.

Egyszerűen imádom! Gyorsan beszívódik, kitűnően hidratál. Párom is rászokott, olyannyira jó :D Szóval most nem győzzük venni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

zsofi017

2017. február 11.

Még most sem tudom milyen indíttatásból vettem narancsos vaníliás illatú testápolót, mikor nem szeretem a vanília illatát... (mert uncsi) :D De sebaj... Lassan elfogy, újravenni szerintem nem fogom, de nem volt vele különösebb bajom. Baromi gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, szóval akinek kifejezetetten egy jó testes testápoló kell, mert száraz a bőre az vegyen egy erősebbet, ez szerintem normál bőrre ideális, vagy télen a zsíros bőrűeknek is. Felkenés után némi "utóillat" érezhető, de ennyi. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

ssyakaky

2017. január 27.

édesanyámnak vettem ajandekba, de egy kicsit en is kipróbáltam, mert nem birtam ellenallni az illatanak, isteni, igazi karacsonyi. amugy jó állagú, könnyen kenhető, gyorsan felszívódó krém. jól, es gyorsan hidratal, mindennapokra pont jó, nem hagy ragyacsos erzetet maga utan. remélem anyunak is tetszeni fog, mert ha nem, akkor ellopom tőle, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0