Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

malvina

2014. május 5.

Elég lassan fogyott el nekem ez a termék. Radírozó hatással nem nagyon büszkélkedhetett, valahogy kevés volt benne a "szemcse". A végén már tusfürdőként használtam el, arra jó volt. Az illata kicsit olyan volt, mint a márka papayás dúsító samponjának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Jelizz

2013. június 3.

Én akciósan szereztem be szerencsére...
elsőre finom gyümölcsös az illata, de fürdésközben tisztítószerré változik... :D
De ennek ellenére nagyon jó puha lesz a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

Én akciósan szereztem be szerencsére...
De ennek ellenére nagyon jó puha lesz a bőröm :)

Milka

2013. május 13.

itt a testápolók-kategóriában van. én a tusfürdők között találtam rá, erre a célra is vettem, bár tagadhatatlanul testradírnak van minősítve, viszont a leírásában szerepel, hogy tisztít...és ugyebár létezik radírozó-tusfürdő is...szóval kissé össze vagyok zavarodva...viszont: akciósan jutottam hozzá, natúr, kimondottan kedvelhető illat, nálam tökéletesen funkcionál tusfürdő gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

haminda

2013. január 29.

Minden áfonyás cuccra elcsábulok sajnos, de ebben nem is csalódtam, többször újravásároltam. Hetente egyszer használom, meg vagyok elégedve a radírozó-képességével, megfelelően eltávolítja az elhalt hámsejteket, s puhítja a bőrt. Az meg külön előny, hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

unicole

2013. január 19.

Ajándékba kaptam, hisz tudták, nekem csak bio/natúr jöhet:) Nagyon eltalálták, isteni finom illat, jól eltávolítja az elhalt hásejteket, nem szárít, félek egyszer megeszem. Én biztos újraveszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Gigi81

2012. december 31.

A kezdeti lelkesedésem után hamar rá kellett jönnöm, hogy ez mégsem az, amit keresek, és amit szívesen magamra kenek, ráadásul nagyon kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 31.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 30.

Volt, mert megtetszett az illata, jópofa darabkák voltak benne, de valamiért mégsem használtam el és végülis kidobtam mert megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Lilia

2012. október 8.

Az illata tényleg elég erős, de én szeretem a fügét és az áfonyát. :) Szerintem nincs semmi baj a radírozó hatásával. Nem tudom még, hogy újraveszem-e, de mellette szól, hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Heidi

2012. szeptember 27.

Hát...!Nem is tudom,hogy a tusfürdő vagy a testradír kategóriába lehet-e tenni.Számomra csalódás volt,mert testradírnak vettem meg,de semmit nem használ és ha már testradír,akkor szedje is le az elhalt bőrt.Tusfördőnek se mondanám,mert nem habzik.Szóval tuti,hogy nem veszek másikat,ha ez elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Kispitypang

2012. augusztus 5.

Én nagyon szerettem ezt a bőrradírt. Kellően radírozott, nem sértette fel a bőröm, mint a cukorszemcsés radírok, és ami fő, nem hagyott semmiféle olajos érzetet a bőrömön a használata után. Sőt nekem az illata is tetszett.
Értékelés: 5* - na jó igazából lehet, hogy csak 4-et érdemelne, mert nem ő a legeslegjobb bőrradír a világon, de többször is újravettem, és még lehet, hogy fogom is, szóval nincs szívem lepontozni. Plusz az egyik barátnőmnek azóta ez a kedvenc testradírja, mióta megmutattam neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract