Alva

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 29.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó részecske mentes, krémes-ápoló ajakrúzs, az ajkak szépségéért. A természetes összetevők (sárgabarack kivonat, ricinusolaj, karnaubaviasz, vadrózsa olaj és kamillavirág kivonat) hidratálják és védik az ajkakat a kiszáradástól- különösen a hideg évszakokban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nancika

2016. december 27.

Idén nálam a karácsonyi sláger mindenképpen a Nude by Nature termékei és az Alva rúzsa volt. Hiszen ritkán kapni olyan matt rúzst, amelyik ápolja az ajkainkat, természetes, állatkísérletektől mentes és egész nap valóban tartós is.

A rúzs színe is tökéletes: a Nude Violet árnyalat azon kevés nude darabok közé tartozik, amik jól is állnak nekem.

A tartóssága magáért beszél: igazítás nélkül kibírta a teljes napot. Például 24-én reggel felkentem és jól fixáltam, majd készülődtünk, utána a háromfogásos ebéd alatt teszteltem, végül a nagy családi sütizésnél is feszegettem a tűrőképességét, és este is ugyanolyan gyönyörű volt, mint reggel.

December 25-én is ugyanezt a rúzst viseltem. Ahogy az aznapi blogbejegyzésemben leírtam, igen kalandosan indult a napunk, egy órát áztunk, majd nagymamáméknál ebédeltünk (mindenki tudja, hogy ez egy 26 fogásos ebédet jelent), és estére is annyira szép maradt, hogy igazítanom sem kellett ahhoz, hogy aznap este egy sminkfotót közzé tegyek a blogomon. :)

Mindemellett egyáltalán nem szárította a számat: pedig én már mondtam anyukámnak, ha meghalok, ajakápolóval a kezemben temessenek el. De ha ezt a rúzst viselem, órákat is kibírok minden ápolás nélkül, talán kétszer kentem rá összesen valamilyen ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.