Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Tusfürdők

2014-es téli limitált kiadás (csak testápolóval szettben kapható)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gardana

2017. augusztus 22.

Egyszerűen annyira büdös volt,hogy kidobtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Egyszerűen annyira büdös volt,hogy kidobtam...

eda

2016. október 2.

A neve alapján gondoltam, no, ez egy nekem való termék, mivel nagyon közel állnak hozzám a keleties, édes, fűszeres, tömény illatok. Ez minden, csak nem ez, leginkább vmi rothadó gyümölcsre hasonlít az illata. Nem, nagyon nem oké!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Nema

2015. november 21.

Szeretem a keleties, édeskés illatokat, ezért gondoltam hogy jóban leszünk. Testápolóval vettem csomagban, mindkettőnek nagyon mű illata van, ugyhogy nagyon nem jöttek be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

pacsirszkyh

2015. május 23.

Ennek a tusinak cefre szaga van! Iszonyatos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Ennek a tusinak cefre szaga van! Iszonyatos!!!

Tvylvis

2015. február 10.

Elhasználtam, de egyáltalán nem fog hiányozni. A végén már kissé sem spórolósan használtam, hogy elfogyjon végre. Nem szárított, jól tisztított, ezzel a részével nem volt gond, de az illatától a végére megcsömörlöttem. Hármas, mert az illat nagyon szubjektív dolog, a többi tulajdonság pedig szerintem rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

tara95

2015. január 7.

Na hát ez tényleg rémes egy termék :D. Imádom a márkát, de ez nem jött össze, amúgy is szappan-párti vagyok. Mindegy, utazásnál jól fog jönni a kiszerelése csak elfogy valamikor...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

illatvarázs*

2014. december 7.

Az Alterra Papaya-kókuszos tusfürdőre hasonlít az illata, ez is olyan semmilyen műanyag. Az állaga egész megdöbbentő. A hajzselé és a (elnézést előre, de hát szebben nem tudom leírni:-) sperma között van az érzés. Nem várom egy natúr termék tusfürdőjétől, hogy habos legyen, de legalább valami módon érezzem, hogy fürdök. Ezzel nem érzem, csak kenegetem szét magamon a trutyit. (érdekes, amikor leöblítem, a lefolyóban már picit habosan távozik.) Nem tetszik az egész, úgy ahogy van. Legszívesebben a kukában landoltatnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 7.

Oonagh

2014. november 26.

Hááát, ezt kellett volna először kipróbálnom, mert így a testápolója után kicsit csalódás volt.
Tubusból az illata ugyanolyan jó, mint a testápolónak, viszont fürdés közben megcsapott valami gusztustalan műanyag szag, amit a Terra Naturi kókuszos tusfürdőjénél éreztem ezelőtt, és amitől hányok. Mellesleg alig habzik, pedig fürdőrózsát használok. Plusz, mire leértem a lábaimhoz, a felsőtestemen már rám is száradt az egész :D Ilyen még nem volt.
Sajnálom, hogy csak szettben kapható, a testápolót venném újra, ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Sajnálom, hogy csak szettben kapható, a testápolót venném újra, ezt nem.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.