Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. május 13.

Kategória:   Dezodorok

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó, értékes orbáncfű-, rizs- és hamameliszlevél-kivonatot tartalmazó formula védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen. Az alumíniummentes dezodor nem hagy nyomot, és megakadályozza a sárga foltok képződését.

• hidratáló
  • vegán natúrkozmetikum
  • 24 órás védelem a testszagok ellen szintetikus illatanyag-, színezék- és tartósítószer-mentes
  • nem tartalmaz alumínium-kloridot és ásványiolaj-származékokat.

szzh01

2020. február 13.

Férjem használja, nagyjából elégedett vele. A szagokat jól semlegesíti, csak nagyon erős igénybevételnél bizonyul kevésnek.
Kicsit lassan szárad, de kibírható. A ruhákat nem színezi el és nem ragad száradás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 13.

Qwerty

2020. február 6.

Sok éve használom, igaz kellett rá egy fél csipetnyi szódabikarbóna, de azzal együtt kibírta a napot, teljesen meg voltam elégedve. Aztán úgy pár hete kezdődött, hogy mire beértem melóba úgy bűzlöttem, mint egy szerelmes kecskebak. Azt hittem valami kórság kerülget, megemeltem a szódabikarbóna adagot is, amit rá szoktam még kenni, de csak egyre szagosabb lettem. Már textilfertőtlenítővel fújkodtam a pólóimat, mert a sima mosás után is büdösek maradtak. Elég sokára esett le, hogy hátha ezzel az a nemrég megkezdett üveggel van a baj és nem velem. Vettem gyorsan egy alumentes kevésbé bio sticket az első drogériában és csodálatos módon másnap nem én voltam a büdöskolléga, és még a ruháimat se kell azóta baktériumölővel dózerolni.
Csak azért két csillag, mert évekig jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Csak azért két csillag, mert évekig jó volt.

gruecendre

2019. november 26.

Elég jó, kicsit férfias jellegű az illata nekem bőrön, így feljavítom 1-2 csepp citromfűillóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

vanillacake

2019. november 19.

Nekem bevált. Tökéletes dezodor és ami számomra még nagyon fontos, hogy nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

mariann137

2019. október 15.

Nagyon szeretem ezt a deót. Évek óta használom, a nyári szezonban viszont többször is újra kell kennem, hogy ne büdösödjek be, de ennyit kibírok az összetevőkért cserébe. :D Sokáig elég egy-egy üveg és az ára sem horror a hasonló összetételű társaihoz képest. Időnként próbálkozom mással is, hátha lesz olyan, amit nem kell többször kenni egy nap, de valahogy mindig visszatérek ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Pajzs

2019. október 9.

Az üveg kicsivel kevesebb, mint felénél járok. A dezodor maga elég híg, és a golyó sokat vesz fel belőle, így egy-két húzás elég is belőle. Lassan szárad, de ez nem zavar, addig krémezek, fogat mosok stb. Nem marad ragacsos, bár egy leheletnyi réteget hagy maga után, de nem izzadom le azt sem, illetve szellőzik alatta a hónaljam. Az illata az üvegből szagolva erősnek tűnik, de felkenve megszelídül. Nem fogja be a ruháimat, hagyja lélegezni a bőrömet, és nem csíp. Nem vagyok különösebben izzadós, számomra megfelelő hatást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate