Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. augusztus 22.

Kiszerelés: 3 g

csimota

2017. december 20.

Ahogy kinyitottam, megcsapta az orromat az avas illata. Pedig a lejárati idő még messze volt.:( alverde sminket ezért nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

Zsgigi

2015. november 29.

Elég érdekes az állaga nem mondanám meg róla hogy korrektor szinte nem is fed! Elég érdekes szerintem nem éri meg meg venni! :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

ann23

2015. november 9.

Nagyon kemény az állaga, nem lehet jól eldolgozni és nekem olyan volt, mintha szinte semmit nem fedne, ezen kívül a színek közt sem találtam különbséget a hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

sztikke

2014. július 1.

A szép összetevők miatt vettem meg, de nekem egyáltalán nem vált be. Nem fedett eléggé és a színárnyalatok sem passzoltak az én bőrömhöz. Ha valaki kéri szívesen odaadom neki áron alul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Anna0407

2014. június 24.

Nem krémes, de ha valahogy kioperáltam a tégelyből akkor nem rossz.Mondjuk mindegy mert azt hiszem már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

clau1708

2014. április 15.

A szinek jok benne mert mindegyik kihasznalhato viszont annyira szaraz maga az anyag hogy azonnal beul a rancokba es a borhibak tetejen is eleg csunya

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

electropanic99

2013. június 2.

Legnagyobb hibája szerintem, hogy száraz, egyszerűen nem tudom könnyen eloszlatni. Jó pont, hogy kompakt, illetve a piros színű nekem kifejezetten bejött szemkörnyék korrigálásra. Még nem döntöttem el, hogy újravásárolom e. Annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Erbo

2013. április 6.

Nekem valahogy nem jott be ez atermek.Nagyon nehez szamomra kinyerni a dobozkabol, ami a reggeli komas fejemmel meg nehezebb.Nekem nem fed elegge, nem eleg tartos, nem higenikus, nem semmi.Egyedul az osszetevoi szepek, mellesleg azert is vettem meg....Azert sajnalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

pöttömpanni

2013. február 6.

A rózsaszín része jól elfedi a bőrhibákat (azért púder kell rá még pluszban), a zöld részt akkor szoktam használni, hogy ha el szeretném a pattanásokat tüntetni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

sophie09

2013. január 19.

A rózsaszín része nálam szépen elfedte a karikákat a szemem alatt (sokkal hamarabb fogyott is, mint a másik kettő), a barna is egészen kihasználható kisebb bőrhibákra, de a zöld része nekem sem vált be, ezért én is csak négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.