Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók

Narancs és rozmaring kivonatokkal.

Puhává, simává teszi a láb bőrét.

Gina19

2015. augusztus 27.

A szupertermészetes összetevői ellenére az én extrakemény, extraszáraz talpamat sajna nem tudja hosszú távon hidratálni, puhítani. Közvetlenül felkenés után kellemesen hűsít, és minimálisan puhít is, de reggelre ugyanolyan botrányos lesz a bőröm. Illetve nekem nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Wildflow

2015. július 21.

Fantasztikus! Véletlenszerűen választottam, megtetszett és még akciós is volt (sokszor ki lehet fogni egyébként, még ha közeli lejárati idővel is, én annyira nem vagyok erre érzékeny egy lábkrémnél :)). A krém testes, de könnyen kenhető, az illata pedig egy csoda... Zokniban relaxálva hagyom hatni, közben élvezem az illatot, aztán a látványos a hatást. A talpam puha és sima a használata után. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Marejke

2015. július 11.

olyan a lábam mint a dinoszaurusz bőre.......a legjobb lábápoló amit eddig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

judit.krasznai

2015. január 16.

Kedvenc lett, nagyon jó érzés használni, puhít, finom az illata. Nekem jobban bejön, mint a tégelyes Alverde lábápoló, pedig azt is szerettem.

Update: biztos, hogy újra fogom venni. Öröm használni minden alkalommal, valamelyik illóolaj nagyon kellemes érzést kelt benne. És használ is, határozottan puhábbak a csülkeim mint a tubus elején voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

lauran

2013. november 20.

Hűsít, puhít, gyógyít, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után olajfoltokat, enyhe, finom illatú, de nem gyógyszerszagú kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

tenyitomi

2013. szeptember 14.

Bejövős ez a kis kence,hamar beszívódik,jól ápol,kellemes enyhe narancsos illattal,elég hasonló a Baleás szarvasfaggyúsához,szerintem a napi lábápolásra kitűnő.75ml/1100pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. július 8.

Nagyon jó kis krém, nekem nyáron borzasztóan szárad a sarkam és ez sokat segít. Igaz nem csodaszer, mert egy idő után bekeményedik és lehet reszelgetni, de azoknál a lábápolóknál amiket eddig próbáltam fényévekkel jobb.Nem olcsó a mennyiségét tekintve, de kevés kell belőle, így sokáig kitart és megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

varga.stella

2013. június 14.

Nagyon gazdag krém. Jól ápol és kellemes az illata. Természetes és kedvező az ára... nekem ennél nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

fanna0509

2013. május 16.

Tetszik, hogy natúrkozmetikum, ráadásul nagyon jó áron kapható. Nagyon jól puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Nessy

2013. május 10.

Nincsenek súlyos bőrkeményedéseim, de a lábfejemen is nagyon érzékeny a bőr, pillanatok alatt kidörzsölődik, hólyagos lesz. Ez a krém állítólag, erre is, arra is jó, így megvettem. Nem bántam meg, mert nagyon finom az illata, jók az összetevői, és nem kell neki olyan őrült sok idő hogy beszívódjon. A hólyagok kevésbé fájnak, és a talpam is kellemesen puha.:) Azt még kiemelném, hogy pattintós a kupakja, ami lábápolóknál ritka, pedig sokkal praktikusabb, mert nem kell a kupakot krémes kézzel csavargatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.