Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Hajápolók

2 fázisú formula napraforgó-,sárgabarackmag-,olívaolaj tartalommal és papaya kivonattal ad selymes fényt a hajnak és véd a hő ellen.A gazdag formula citromolajat,organikus citromhéjat és vanília kivonatot tartalmaz.Vegán.

ariiratku

2019. augusztus 7.

Akciósan vásároltam meg, bár már előtte is kinéztem magamnak. Szeretem az Alverde márkát. Egészséges, hosszú, középszőke hajam van és nagyon odafigyelek rá, hogy miket használok a hajamon. Tetszik az illata. Nagyon szépek az összetevői. Nem ragad, jól permetez, nem ilyen sugárban lő, mint már más általam próbált hővédő. Mennyiség nem tudom mennyire lesz elég, kicsit lehetne talán nagyobb, ennyi a negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Nessy

2019. július 30.

Néhány alkalommal használtam hajszárítózás előtt, de semmilyen hatást nem tapasztaltam, így valószínű ki fogom dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

PKJ

2019. július 9.

Az illata jó.Ezen kívül semmi más hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Az illata jó.Ezen kívül semmi más hatást nem vettem észre.

Annai

2019. július 2.

Védi és táplálja a hajat. Kis mennyiség is elég belőle. Érdemesebb nedves hajvégekre fújni. Szárazon könnyen olajossá válhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Dudoka77

2019. május 28.

Kidobtam. Teljesen elzsírosította a hajamat, pedig nem vittem túlzásba a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Pecci

2019. március 16.

Az illata kellemes, arra, amire kell, viszonylag lehet használni, viszont ha sokat fúj belőle az ember, elneheziti, ragacaositja és elzsirositja a hajat, olyan, mintha nem is mosott volna hajat az ember. Ha megfelelő arányban használom, akkor nem hagy ilyen érzést maga után, viszont a hajam puhasagat és hidratáltsagat elveszi, durva tapintása van tőle a göndör hajamnak. Nem fogom ujravenni, mert egyrészt ilyen adottsagokkal nincs rá szükségem, másrészt drága. Nem szeretném tönkretenni a hajam. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Catyx

2019. március 3.

Egyenes, félhosszú, szőkített hajam hajam van. Hááát, ez nekem nem jött be. Ráfújtam a vízes hajra és olyan fura, recsegős, tapadós lett tőle a hajam, mintha minden hidratáltságot, puhaságot kiszívott volna belőle. Nem nekem találták ki. Bocsánat, h lepontozom de nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

carmenxo

2018. augusztus 27.

Nagy csalódás volt ez, iszonyat csúnya lett tőle a hajam vasalás után. Sprőd is lett meg ragadt is, nagyon fura. A vasaló is alig akart átmenni a tincseken annyira ragadt pedig nem használtam túl sokat. Nagy nehezen sikerült kivasalni de konkrétan 1 óra alatt kiment belőle amit az én hajam sose csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

mirabell

2018. augusztus 2.

Szerintem elég jó, nem ragad össze a hajam tőle, nekem az illata is tetszik, puhább is lett a hajam (szőke, töredezésre hajlamos) és nem tűnik száraznak hajvasalás után sem. Viszont az kár, hogy csak 50ml, hamar elfogy, főleg ha hosszú a haj, emiatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

xndpt

2018. augusztus 1.

Eleinte nem volt vele gond, használtam, de a húha érzés elmaradt, viszont hosszú szünet után elővettem, felráztam és úgy fújtam a hajamra. A hajam (vékonyszálú) hajszárítás után zsíros cafatokban állt össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.