Alverde

Ár:   899 Ft / 3 db   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   899 Ft / 3 db
Kategória:   Testápolók

A márka 25. évfordulójának jubileumi limitált kiadása

Szettben kapható. A szettben 3 testvaj található, különleges illatokkal, értékes összetevőkkel  a csodálatos, selymes bőrért.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetvőket.

maow

2016. február 24.

Hozza a megszokott alverde testvaj minőséget, kellemes illata van, sűrű, nem ragad. Viszonylag lassabban szívódik be, de sokáig érezhető a hidratált hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

truska

2015. szeptember 10.

Olyan kár hogy nincs nagyobb méretben.. nagyon jó az illata és ami fontos egyáltalán nem mű. Testvajhoz képest kicsit könnyebb állagú, a kakaóvajas jobban hidratált, de ez is jó és ennek sokkal jobb az illata. Ráadásul végre valami illatos amire nem lettem allergiás:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Tvylvis

2015. március 8.

Röviden összefoglalva, nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem adják ki normális méretben, jó lenne gyakrabban is más illatokat próbálni.
Nagy rajongója vagyok az Alverde testvajaknak. Olcsóak, könnyen beszerezhetőek, jól hidratálnak, maradéktalanul beszívódnak.
Az illata ennek is nagyon finom, örömmel használtam, bár nekem kb. négy alaposabb kenekedésre volt elég. Megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Dii

2015. február 9.

Nekem ez inkább egy sűrű testápoló, nem testvaj, aminek sajnos a hidratálóhatása sem ér fel például a makadámdióshoz, de egyáltalán nem rossz. Szerencsére viszonylag gyorsan fel is szívódik. Az illata nem friss gyümölcsös, hanem édeskés, engem egy gyerekkori rágógumira emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

csipita

2014. december 9.

A táskámban hordom, felváltva. Munkahelyi kézmosások után tökéletesen rendbe szedi a bőröm. Szuper illatok, minddel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

vador

2014. december 8.

Ez nyári. :)
Amúgy nagyon finom, élethű, intenzív illatú, az meg legyen az én bajom, hogy annyira nem szeretek gyümölcsös illatú dolgokkal kenekedni.
A hidratáló hatása okés, mondjuk ez a minimum. Szerintem jubileumi kiadásnak elég felejthető lett ez a hármas pakk, de hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Ez nyári. :)

Underbelly

2014. november 19.

Ez a kedvencem a három közül, ennek van a legfinomabb illata. (mondjuk én a helyükben ilyen illatú testvajakat inkább tavasszal dobtam volna piacra, nem épp téliesek :)
Ettől függetlenül nagyon szépen hidratálnak, finom puha lesz tőlük a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Ettől függetlenül nagyon szépen hidratálnak, finom puha lesz tőlük a bőröm.

zsazsa

2014. november 3.

A 3 összecsomagolt testvaj közül ennek tetszik legjobban az illata, a hatása mindegyiknek ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Babooca

2014. október 4.

A karácsonyi szettre egyből ugrottam, ahogy megpillantottam az újságban, de ez már egy hónapja nem tudott lekötni, pedig vagy 30-cal találkoztam már 2 DM körutam során. Aztán eljött a húgom névnapja és fogalmam se volt (neki se), hogy mit is akar, így erre esett a választásom a DM-ben. Nem mondom, hogy nem érte meg, mert örült neki, szereti a gyümölcsös illatokat is. Azonban én úgy gondolom, hogy a karácsonyit ez semmiképpen sem körözte le. Mindent összevetve szerintem ennek van a legviselhetőbb illata a 3 közül, a Hibiszkuszosnak mintha nem is lenne illata, csak a szimpla krém, nekem a Kakaóvajas is tetszik, de az meg hamar unható lesz szerintem. Nem hiszem, hogy magamnak beszerzem. A csomagolása viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

K.Klaudia

2014. október 3.

Maximális pont neki is, mint a tesókáinak. Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Maximális pont neki is, mint a tesókáinak. Én imádom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0