Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szemkörnyékápoló gélben található tengeri gyöngykivonat azonnal hidratálja az érzékeny szemkörnyéket.

A hűsítő hatású gél értékes búza- és cukoralapú hidratáló összetevőket, valamint növényi glicerint tartalmaz, amelyek tartós hidratáltságot biztosítanak. A hialuronsavat, Flor de Sal tengeri sót, valamint gyümölcssavat tartalmazó könnyed textúra felfrissíti a szemkörnyéket.

RebekaBeka

2014. november 16.

Hát nekem úgy konkrétan annyit ér mint halottnak a csók :( pedig egy kicsit hűsíthetne de még az se , azért adok neki meg 2 pontot mert ártani nem árt , és mert nem csípi a szemet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Manó93

2014. április 21.

Már a második tubussal használok a termékből, pedig több mint egy éve vettem az elsőt, tehát elég lassan fogy. Szerintem nagyon jó kis krém. Egy hidratáló krémet kerestem, ami jó a szemkörnyékre is (sima hidratáló krémet nem mertem oda kenni), mert előtte mindig nagyon ki volt száradva ez a terület nekem. 20 évesen mégse vehettem szemránckrémet és még így is reménykedem, hogy ez a krém inkább használ a bőrömnek, mint árt. (De ha meg nem használnám, akkor nagyon ki lenne száradva, tehát ez egy ördögi kör). A folyós állag először nekem is furcsa volt, de én arra jutottam, hogy ezt a krémet nem kenni kell hanem inkább ujjbeggyel bepaskolni. Ami furcsa nekem, hogy ilyen szemkörnyék-hidratálókból nincs túl nagy választék, még egy Baleasról tudok aztán ki is fújt. Tehát ha nem lennék megelégedve a krémmel, akkor se tudnék nagyon mást használni, de nekem bejött, így nincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

szlilla

2014. március 14.

Pár hete használom ezt a terméket és a hűsítő hatásán kívül nálam hidratálja is a szemkörnyékemet emellett talán kevésbé sötétek a karikáim. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle, így gazdaságos is. Talán újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Onomatopoeia

2013. december 22.

könnyű krémecske, vizes, semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

könnyű krémecske, vizes, semmi extra

barackvirág

2013. november 15.

Egyetértek az előttem szólókkal: kellemesen frissít, enyhén hidratál, de azon kívül tényleg semmit, abszolút semmit nem csinál. Néha felkenem, hogy elfogyjon, más funkciója nem nagyon van. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

hila

2013. október 8.

Használom 2-2,5 hete, nagyon vizes állagú, de a duzzanatot azonnal leviszi. Karikákra semmit sem használ, és ha a szemhéjamra is kenek, akkor ragacsos marad, kicsit hártyásra tud száradni, ha vastagabban viszem fel, de amúgy szépen beszívja a bőröm. Egyelőre hatását nem látom. Újravenni nem hiszem, hogy fogom, inkább kipróbálok más Alverdés szemkörnyékápolót. Nagyon szolid az illata, nekem az tetszik. Nehéz kezelni, mert nagyon folyik, viszont, ha a szemembe is jut belőle, azt nem irritálja, ezért kapja meg a 3. csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

zsenya

2013. szeptember 17.

sok jót sajnos nem tudok mondani róla, ártani nem árt, de nagyjából ez minden erénye. reggel valóban frissít, és leviszi a duzzanatot, viszont kicsit ragacsos érzetet hagy a bőrön, és használni se egyszerű, amikor kinyitom magától folyik belőle a cucc, nem túl praktikus. azért válsztottam őt, mert natúr, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Csilluska

2013. június 25.

Még nem használom régóta, ezért csak megjegyzést írok róla. Már régóta szerettem volna olyan szemkörnyékápolót, ami segít a karikás szemeimen. Igaz, ez nem ezt ígéri, de natúr termék lévén gondoltam, teszek egy próbát. Ami nem tetszik, az az, hogy amikor lecsavartam a kupakot, meg sem kellett nyomnom a tubust, már folyt is ki belőle az átlátszó gél, ezért gyorsan be kellett kennem a szemem. A gél állaga kicsit ragacsos, de azért nem nehéz elkenni; az illata nem különösebben jó, de nem is rossz, inkább friss illatú. Pozitív hatásokról egyelőre nem tudok beszámolni, de folyamatos használat után majd frissítem a véleményem.

UPDATE
Most már elég ideje használom ahhoz, hogy véleményt tudjak mondani róla. A használatot megnehezíti, hogy nagyon folyik, szinte meg sem kell nyomni a tubust, és elég sok kijön belőle egyszerre. Az állaga tényleg vizes. Ahogy korábban írtam, elsősorban én is a karikás szemeimre kerestem valami "csodaszert", de ez a kis gél sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet:( Tudom, a leírás szerint csak hidratálást és frissítést ígér, de én azért reménykedtem, hogy a karikák ellen is beválik majd. Még nem fogyott el teljesen, de el fogom használni, mert legalább ártani sem ártott, de nem tudom, hogy újra megvenném-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

UPDATE

claudia

2013. június 24.

Két hete használom reggel és este. Reggelre arcmosásnál lepereg mintha hámlana a bőröm, nappal viszont még elmegy a hatása. Nagyon vizes, lehetetlen pont megfelelő mennyiséget kinyomni.
Általában a duzzanatot leviszi, a lila-zöld karikáimmal viszont már nem bánik el. Egyenlőre nekem ez nem biztató mert nagyon durva a szemem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

justagirl

2013. május 24.

Jó, termék, de én ezzel a gél állagával nem tudok kibékülni. napokban észrevettem, hogy hámlik az arcom, ami nagyon fura volt, mert nem égtem le, meg ilyenek :) Elkezdtem figyelgetni...
Na most nem tudom, hogy pontosan mi történt, de valahogy ez a gél jött le róla, miután megszáradt/beszívta magát és picit hámlott hozzá a bőröm is. Sajnos lehet, hogy én vagyok az akinek ez a csodaszer nem működik pedig nagy szükségem lenne rá az erősen karikás (inkább konstansan karikás) szemeim miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate