Alverde

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2016. június 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mesterséges színezéket, -tartósítószert,-illatanyagot, szilikont, állati eredetű anyagokat(kivéve gyöngy kivonat), paraffint nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sal

2014. augusztus 1.

Engem nem zavarnak a gyöngyök bár én radírozás terén elég vadállat vagyok.:-D Heti 1 alkalom a bőrömnek tökéletesen megfelel,a szemeim kicsit irritálja de 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Guppi

2014. július 5.

Tényleg karcol egy kicsit, ezért csak 1 héten max egyszer használom, de nagyon szép és selymes tapintású lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

crazy cat lady

2014. július 4.

annak ellenére, hogy kicsit karcol, mégis jót tett a bőrömnek, szebb lett tőle sokkal. nagyon hamar elfogyott és egy ideje házilag készítek arcadírokat, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Luca33

2013. július 7.
Használgatom, de töbnyire csak a vállamon és a mellkasomon, mert az én bőröm ott is mindig pattanásos. Az arcomat túlságosan igénybeveszi, nem annyira az alkohol, inkább a gyöngyöcskék miatt, valahogy karcolnak. Mindig hámlik utána az orrom meg az állam, és kellemetlen érzés használni. Nem veszem újra.

2014. március 2.
Még megvan, és új feladatot találtam neki: anticellu-tusolóradír! Nem tökéletes, de szépen simítja a bőrt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

2013. július 7.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Tiszta alkohol az egész. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Tiszta alkohol az egész. Nem jött be.

malvina

2013. december 30.

Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények a két szélsőség között. Én azok táborát gyarapítom, akiknek nem jött be ez a termék. Egyedüli pozitívum, hogy úgy érzem, jól tisztít, csak sajnos túl jól! Használat után a kombinált bőröm még a T zónában is húzódik, és száraz, helyesebben kiszárított érzetű. Az illata minden használattal egyre jobban irritál: erős fertőtlenítő és alkoholszag keveréke. A végén már a lábfejemet radíroztam a termékkel, csakhogy fogyjon el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

etaursaemajoris

2013. szeptember 18.

Nekem bevált, bár azóta átnyergeltem a "Clear" termékcsaládra, de jó emlékeket őrzök erről a termékről, úgyhogy idővel biztosan újra fogom vásárolni.

Száraz bőrre kentem fel, nedves kézzel habosítottam + radíroztam, aztán bő vízzel lemostam. Hatásos volt, és nem tapasztaltam mellékhatásokat (hámlás, pirosság, ilyenek), pedig nem is krémeztem utána. Viszont heti 1-2 alkalomnál többször nem javasolnám, velem volt, hogy "elszaladt a ló", és 1-2 napra megint radíroztam vele, és akkor már tényleg szárított és pirosított is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

opozi

2013. július 27.

Nagyon kellemes radír heti többszöri alkalmazásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Nagyon kellemes radír heti többszöri alkalmazásra.

bocibab

2013. április 18.

Nagyon szuper! Egyáltalán nem szárítja a nagyon száraz bőrömet sem, sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Nagyon szuper! Egyáltalán nem szárítja a nagyon száraz bőrömet sem, sőt.

vrekas

2013. március 15.

Sajnos ez számomra pénzkidobás volt, pedig imádom az Alverde-t. Szörnyen kaparnak benne a kis szemcsék, vmint ragacsos állaga van. Párszor használtam, de aztán ki kellett dobnom, amit nem gyakran teszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.