Alverde

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2016. június 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mesterséges színezéket, -tartósítószert,-illatanyagot, szilikont, állati eredetű anyagokat(kivéve gyöngy kivonat), paraffint nem tartalmaz.

maria62

Korcsoport: >54
2013. március 14.

nagyon kiadós, szépen tisztít, olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 14.

nagyon kiadós, szépen tisztít, olcsó

Netti1987

2013. február 26.

kellemes illatú, jól radíroz-tisztít, elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

kellemes illatú, jól radíroz-tisztít, elégedett vagyok vele

Csücsök

2013. január 13.

Tegnap használtam először, mert hozzá jutottam fél áron azaz 400-450 Ft-ért, első megállapítások, hogy sok-sok kis kemény darabka van benne, olyan mintha só darabok lennének...Felkenés után nekem olyan érzésem volt, mintha fertőtlenítene, inkább csak felkentem és finoman átmostam vele az arcom, mert nekem egy kicsit durva szemcsés...Nálam általában másnap derül ki, hogy milyen hatást hoz, nem jöttek ki úja pattik, úgy hogy elhasználom. Tisztít az biztos...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Ophelia

2012. november 21.

Az illata tetszik, és tiszta lesz tőle a bőröm, de igazából ennyi is, szerintem egy alapos radírozáshoz kevés, nincs benne túl sok szemcse. Lehetne valamivel sűrűbb, mert tényleg olyan csak, mint egy sima arclemosó, ahhoz viszont a kiszerelés kevés... Szóval jó, de az igazi funkcióját nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

gale

2012. augusztus 22.

Három véleménnyel korábban Nessy leírta, nekem ugyanez a tapasztalatom vele, kukapozitív termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

arminacska

2012. június 12.

Nem tudom miért ez landolt a kosaramba, a Balea barackosát akartam. De ha már benne volt, nem mertem visszarakni, bámult a biztonsági őr... :D De tulajdonképpen, nem bántam meg, nekem bejön. Bár én nem habosítottam fel a kezemben... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Nessy

2012. május 16.

Ez az arcradír valami rettenetes! Nyálkás, karcol, nem nagyon van rá példa hogy kidobok egy kozmetikumot, de ezzel szegénykével sajnos megtörtént. Akkor inkább a barackos, azt legalább el tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Sephira

2012. április 22.

Egy időben használtam kíváncsiságból az Alterra őszibarackos arcradírja után, ez milyen. Nem rossz, jól tisztít, de én is úgy érezte, szárítja a bőröm, amint elfogyott visszatértem az Alterra féle radírhoz, úgy érzem az kíméletesebb és nem szárít annyira. (Nekem kombinált a bőröm, akinek nagyon zsíros annak talán jól jöhet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

karli

Korcsoport: < 18
2012. április 22.

Elég jól radíroz, a kék szemcse eltűnik használat közben, szépen letisztítja a bőrömet, finom tapintású utána és jól néz ki. Szerintem egyáltalán nincs alkohol szaga, igazából meglepően jó illata van, olyan friss tiszta. Én nem habosítom fel a tenyeremben, hanem a vizes arcomra teszem és dörzsölgetem. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. április 22.

IzabellaRita

2012. március 18.

Nagyon szép sima, puha, tiszta érzetű lesz utána a bőröm. Nekem csak a használatával és a lemosásával gyűlt meg a bajom, ugyanis mielőtt felkenném az arcomra, előtte a tenyeremben fel kell habosítani és utána pedig egy csomó ideig kell leöblíteni vízzel az arcom, hogy teljesen lejöjjön róla...Úgyhogy arckefe vagy szivacs használata a lemosásnál ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.