Alverde

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2016. június 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mesterséges színezéket, -tartósítószert,-illatanyagot, szilikont, állati eredetű anyagokat(kivéve gyöngy kivonat), paraffint nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillag1219

2011. május 1.

Ezt is kipróbáltam illetve a barackosat is, és a barackos nálam győzött. Ebben sajnos nincs annyi peeling részecske, és nem is olyan hatékonyak, mint a másikban, viszont jól tisztít és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

TJudit

2011. április 13.

Finom illatú, könnyű kis arcradír, én nagyon szeretem, kevés is elég belőle. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 13.

judit87

2011. március 13.

Első ránézésre azt gondoltam, hogy azok a kék kis golyók vannak csak benne mint radírozó szemcsék ezért nem is vettem meg, de utánna olvasva és a hatóanyagokat megnézve rájöttem, hogy a szilícium dioxid a radírozó anyag.A peeling apró szemcsés, habos ahogy vízzel érintkezik.Alaposan radírozza az én korpás szeborreás bőrömet ami hámlani szokott.Borsónyi mennyiség is elég belőle.Szerintem megérte azt a 650 FT-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.