Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A mosakodógél komplex barna és zöld algával, a tengervízből származó nyomelemekkel és ásványi anyagokkal teszi különlegesen frissé a bőrt, segít megőrizni a nedvességtartalmát. A gél megszabadítja a bőrt a környezeti szennyeződésektől, sminktől és a felesleges zsírtól. Egy innovatív, ásványi anyagokban gazdag tengeri alga-komplex formula segíti az ellenállóbb bőr elérését.

Vegán termék.

Judit1987

2019. május 23.

Alapvetően nem voltak nagy elvárásaim, nem mondom, hogy ez egy top lemosó, de nekem nem is olyan rossz, mint egy két véleményben. Szépen felhabzik a tenyeremben, úgy tisztít, hogy nem száítja 85+osra a 31 éves bőrömet. :D Egyedül az illata az, ami nekem picit kellemetlen, gaz szagú, de nem lemosáskor el is illan, így egyáltalán nem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

kacibog83

2018. november 23.

Nekem nagyon bejött az illata, ez a friss, tiszta, valóban algára emlékeztető illat. A tubusból átlátszó, kissé zselés állagú arclemosót tudunk kinyomni, amit nagyon kellemes érzés végigmasszírozni a nedves arcbőrön. Jól tisztít, nem szárít, az alapvető elvárásaimnak megfelel. Kevés is elég belőle, így sokáig elég lesz, tehát ár-érték arányban is rendben van. Apróbb sminkmaradványok előfordulhatnak használata után, de nekem eddig sem az olcsóbb (Balea), sem a drágább (Yves Rocher) arclemosók nem tisztították meg maradéktalanul az arcomat. Biztos, ami biztos, utána micellás vízzel áttörlöm és minden oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Meglepő volt látni negatív kommenteket róla, mert nekem ez lett a kedvenc arclemosóm :) Nagyon jól tisztít, szupertisztának és frissnek érzem az arcom utána. Már nagyon sok arctisztítót kipróbáltam, nagy márkák agyonreklámozott termékeit is, balea és isana lemosókat, de eddig ez vált be a legjobban. Minden nap lemosom az arcomat már évek óta, és kb csak ettől nem száradt ki annyira az arcom, hogy húzódott össze-vissza. Az állaga géles, tényleg kicsit alkoholos, de enyhe, friss illata van. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

wasp

2018. január 18.

Nem hozza le olyan szépen a sminket, főleg a szemről, mint a sima Balea Med Waschgel, a szaga szerintem borzalmas, kicsit alkoholos. Ez a második dm-es arctisztító, amit kipróbáltam mert elfogyott a waschgel , de ez sem az igazi. Három csillagot azért kap, mert korrekt az ára, normálisak az összetevői, könnyebb lemosni, mint az arctejet, és ezáltal tisztább érzést nyújt. Csak akkor fogom megvenni, ha nincs éppen a waschgel, különben semmivel sem jobb, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Zsaninna

2017. május 26.

Kb 4 hónapja vettem meg ezt a terméket és eddig vártam, hogy megírjam a véleményt róla. Elsőre nagyon furcsának véltem az állagát, nyálkásnak és nyúlósnak tűnt, ami utána olyan érzést keltett, mintha soha nem lehetne lemosni az arcomról. Vizes bőrre használom, nagyjából egy borsónyi mennyiséget, aztán langyos vízzel lemosom. Nekem szépen lehozza a sminket, igaz csak szempillaspirált használok. Ha minden nap használom, akkor érzem, hogy szárítja a bőröm és húzódik tőle, ezért csak heti 3-4 alkalommal használom. Így viszont eltűnt a pattanásaim nagy része, és szerencsére semmilyen irritációt nem vettem észre. Szerintem megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

lysithe12

2017. április 21.

Egy próbát megér alapon megvettem, de az érzéseim semlegesek maradtak vele szemben. Rosszat nem tudok róla mondani, tisztít, nem szárít, szépek az összetevői és ennyi. Használom a termékcsalád más tagjait is, azokkal elégedettebb vagyok, ez kicsit olyan, mintha meg se vettem volna. Végülis szivaccsal elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

vasklaudia

2016. december 9.

megvettem de meg a legagyibb tusfurdo is jobban leszedi a sminket mint ez...legalabb a smink szivacsomat van mivel mosni ..csak ezmiatt 2 sillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

lbohuska

2016. december 6.

Mar többször ujravettem, frissnek erzem utana a böröm. Jol tisztit, de az igaz, hogy egy kicsit szarit. Mivel utana mindig bekremezem az arcom, ezert annyira ez nem zavar. Ennyit megernek a szep összetevök! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

adruskaa

2016. november 6.

Pár napja vásároltam, nem is néztem, hogy normál és kombinált bőrre van, így kicsit elkeseredtem, mivel nekem száraz a bőröm. Olyan terméket nem is szoktam vásárolni, amiben nincs alkohol, ezért is bizonytalan voltam. De! Nagyon meglepődtem, mert egyáltalán nem szárítja ki az arcom, és szépen megtisztítja a bőröm :) a szaga tényleg egy kicsit büdi, de nem túl vészes. Remélem hosszú távon is megmarad ilyennek, hogy legalább ezt az egyet el tudjam használni, még akkor is, ha nem fogom újra vásáolni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

asztromélia

2016. október 31.

Update2: Kézmosónak használtam el. :(

Update: Hmmhmm azt hiszem szarit, ami miatt a borom meg jobban zsirosodik vissza. Lassan elfogy, valtok masra es kiderul vele volt e a baj, addig is inkabb 3 csillag.

Imádom! Régen volt ilyen szép az arcom. A kis gyulladt pöttyeim száma minden egyes használattal csökken. Nálam ő most életmentő mert már nagyom el voltam keseredve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Update2: Kézmosónak használtam el. :(

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua