Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Lina1105

2017. június 27.

Sokkal jobban érződik rajta az alkohol, mint a rózsás társán. Zsíros bőrre nem rossz, egyszer elhasználható kategória, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

dalma92

2017. május 17.

Azért vettem meg, mert azt hittem, arclemosó. Volt meglepi :) régóta nyúzom azt az egy flakont, nem akar elfogyni... az illatát nagyon szeretem, viszont merő alkohol az egész, így nagyon szárít. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Brigi3

2016. december 29.

Jól tisztít bár nem célszerű sűrűn használni mert kipirosodik tőle a bőr. Használat után tapasztaltam egy kis ragacsos érzést. Szükség estén megteszi ,de van ennél jobb termék is. Az összetétel/ár miatt 3 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

shel8y

2016. október 25.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Bajt nem csinált, de hasznos sem volt. Az illatát szerettem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Bajt nem csinált, de hasznos sem volt. Az illatát szerettem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Celia

2016. október 22.

Főleg télen érdemes használni, nyáron (a legnagyobb melegben) sehogy sem akar megszáradni, inkább ragad, és frissítés helyett csak még jobban elnehezít. Télen viszont nekem ideálisnak tűnik, gyorsan megszárad az arcomon, és (az alkohol miatt?) jól össze is húzza. Persze gyorsan kell utána valami, én az ugyanilyen fajta hidratálót szoktam használni, azzal elég jól együttműködik. :) Az illata (szaga) tényleg elég érdekes, de nekem tetszik, mintha tényleg a tengert érezném... :) Csodát nem tett, de nem vagyok benne biztos, hogy egy toniktól lehet ennél többet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Reese

2016. szeptember 17.

Zsíros bőrömmel semmit sem kezdett, sőt rosszabb lett a helyzet. Szörnyű alkohol szaga van, nem tudom, hogyan lehet ez természetes. Alig vártam már, hogy elfogyjon, de végül kuka lett. Alapvetően szeretem az Alverdét, de ez 1 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

hajniy

2016. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, sokat segít a zsírosodásra hajlamos arcomon, tisztít, mattít és felfrissít. Csodát nem művel és nem tart egész nap a hatása, de amikor jobban zsírosodik az arcom mindig magamnál hordom és nap közben is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Kingácska0807

2016. szeptember 8.

Sok az alkohol benne. Eleinte szárít,majd zsíros diszkógömbbé teszi az ember fejét. :D Szép, mondhatom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

ALettah

2016. szeptember 1.

Mivel a problémás arcbőrömre speciális dermatokozmetikumokat kell használjak, amik elég drágák, kerestem egy egyszerű, olcsó és jó terméket napközbeni sminklemosásra, felfrissítésre. Nem használom minden nap, de hetente azért többször, a rendes arcápolási rituálén kívül.
Erre a szerepre nálam nagyon jól bevált, jól eltávolítja a sminket (alapozó, púder, spirál), frissíti a bőrt, nekem az illata is tetszik.
Mást nem vártam el tőle, mint hogy leszedje a sminket és ne rontson a bőröm állapotán (sajnos sok más termék azt teszi), és ezeknek az elvárásoknak maradéktalanul megfelelt. Jó kis termék.
Hogy egyedül hogy boldogulna, azt nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Hogy egyedül hogy boldogulna, azt nem tudom.

Eszter98

2016. július 23.

Sminklemosásra használom. Semmi változást nem figyeltem meg a bőrömön, mióta használom, de lehet hogy újraveszem, mert a sminket jól lehozza. Lehet hogy van ennél jobb termék is erre a célra, de én hű maradok az alverdéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid