Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Új összetétel!

Organikus sárgabarack-magolaj és körömvirág-kivonat ápolja bőrét, és teszi simává és tisztává, miközben a finom radírozórészecskék gyengéden távolítják el az elhalt hámsejteket.

Ehlena

2019. július 9.

Alapvetően a kisebb kiszerelése miatt vettem meg, mivel nem használok arcradírt rendszeresen, csak néhanapján, mikor már úgy érzem, hogy szüksége van rá a bőrömnek, és szerencsére bevált. Barackmagos radírt használtam már korábban is, az bejön, plusz kellemes illata van és jólesően tisztít, úgyhogy legközelebb is ezt választom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Nagyon finom az illata, de nekem kicsit kevés a radírozó hatása, fel kell pimpelnem valamivel (cukor vagy kávé). Legalább nem zsírosítja a bőrt, ami jó, ápolást meg nem egy bőrradírtól várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Sunnyvagyok

2018. április 30.

Nagyon finom, krémes a textúrája. A szemcsék kíméletesen radíroznak, pont amennyire kell!
Nem pirosodik ki a használata után a bőröm és abszolút nem szárítja ki, hanem hidratált, selymes bőrképet kapok utána. Az illata finom, az ára baráti, az összetevői is tetszenek. Ez lett az egyik leglegleg arcradírom, bekerült a kedvenceim közé, mostantól állandó tagja lesz a bőrápolási rutinomnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Krisztinaia

2018. április 27.

Néha picit úgy éreztem hogy lehetne erősebb.
Az arcom csodásan puha lett, sokáig mondjuk nem tartott.
Összességében sajnos valóban nem csodaszer, inkább azoknak ajánlanám akiknek "csak úgy" kell hogy legyen, de nincs problémásabb bőrük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Néha picit úgy éreztem hogy lehetne erősebb.
Az arcom csodásan puha lett, sokáig mondjuk nem tartott.

KVanda

2017. november 20.

Gyorsan lekaptam a polcról, anélkül, hogy megnéztem volna az összetevőlistáját. Csípett, főleg a szememet (szemkörnyékre nem kentem) persze nem csodálkozom, mert a második helyen az alkohol áll, és parfüm is van benne. Az összetevők miatt le kell pontozzam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Evaaaa

2017. október 31.

kellemes az állaga, finom az illata, a szemcséje pont elég, bár egy idő után valahová eltűnik a krémesség belőle és csak a szemcsék maradnak, akkor szoktam lemosni, vagy tenni még az arcomra. hatását tekintve jó, a bőröm utána puha, selymes, nem szárít.
Csodaszernek nem mondanám, de egy átlagos, kellemes kis bőrradír. akinek nincs sok problémája a bőrével, annak ideális. ár-érték arányban is jó, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

pm01

2017. október 19.

Pár hónapja használom ezt az arcradírt heti 1-2 alkalommal, nekem a szemcsenagyság és mennyiség is elegendő. Annyira radíroz, amennyit egy fizikai hámlasztás során elvárok. Szeretem az illatát, nem csíp, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Árban is elfogadható és az összetétele sem rossz. Fogok még venni szerintem. Mivel nem egy csodaszer, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

MadKat

2017. október 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Heti egyszer használom. Gyönyörűen, de gyengédem leszedi az elhalt hámsejteket. Egyáltalán nem ittirálja az érzékeny bőrömet, és fincsi az illata is. Az ára pedig abszolút baráti.
Épp most készülök újra venni a Glamour kuponnal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Épp most készülök újra venni a Glamour kuponnal. :)

laszti

2017. június 5.

Finom illat és textúra, sőt, túl finom. Nekem kevés a szemcsék mennyisége, így csak simogatta a bőrömet, de nem radírozta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Citta

2017. június 2.

Nekem ez nagyon nem. Alig vártam, hogy elhasználjam és soha nem veszem újra. Mivel nem ártott, ezért jár a három pont, de nem szerettem használni, sem az illata, sem az állaga nem jött be. Egy átlagos arcradírnak mondanám, de ilyen hatásút lehet olcsóbban is venni, vagy az ember használ egy jó arckefét és máris tesz a környezetért, mert kevesebb szemetet termel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.