Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

A krémes pomádé formázza, fixálja a szemöldököt és lendületet, ívet ad neki. A praktikus ecsettel a vegán textúra precízen felvihető.

Charlena08

2021. február 21.

Évek óta használom és számomra ez a legeslegjobb eddig, pedig nagyon kényes vagyok a szemöldökömre. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, márkás ceruza, szemöldök-zselé, egyik sem vált be. :/ 15 évesen cérnavékonyra szedtem a szemöldököm (jópár évig) és kb 10 évbe telt, mire úgy-ahogy visszanőtt, de ritka maradt. Ez a termék sokkal szebben megoldja a hiányt, mint egy vonalat húzó bármilyen márkás ceruza. Inkább poros, mint krémes, de pont ezért természetesebb a hatás. Nekem a hajam kb 5-ös színmélységű közepes hamvas barna, a szemöldököm detto. Ehhez tökéletesen passzol és idomul a hamvas világosbarnás szín. Nekem az ecsetkével sincs bajom, megtanultam használni. Ja és ami fontos: lehet építeni, kicsit többet felvéve a szín sötétebb, attól is függ, mennyire satírozzuk el. Gyakorolni kell, de megéri. Tényleg kifutó termék lett? Hát kár érte, mert újravenném simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. július 12.

A kilisitázott termékek akciós kis polcán lévő dobozkából vettem, kicsit olcsóbban. Gondoltam, most nyárra, amikor mindig (különféle állagú) napvédőket is használok, és meleg is van, ezt kipróbálom, ceruzák helyett most jobb lesz. És tényleg! Az előttem szólókhoz csatlakozom: remek, hogy nincs vöröses beütése, nagyon szép, hamuszürkés, természetes, világosabb színe van. Az állaga, kenhetősége, mindene pont jó nekem. Az ecsete nem rossz, de inkább a saját szemöldökecsetemet használom, ami vastagabb és szélesebb és tömöttebb, és nagyon gyorsan, nagyon szép, nagyon természetes szemöldököt festek vele. Ajánlom! Rengeteg kilistázott holmit láttam a boltokban. Nem is értem, Ezt megszüntetik?! Kár lenne érte. Bár, az is igaz, hogy tényleg jó ideig ki fog tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 12.

Bettiikeee

2019. május 28.

Az ecsetje szornyu, kettot vettem es minkettonek szetesett
Nagyon halvany szine van, szinte alig latszik
A legrosszabb pomade amit hasznaltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Az ecsetje szornyu, kettot vettem es minkettonek szetesett
Nagyon halvany szine van, szinte alig latszik
A legrosszabb pomade amit hasznaltam

boggantyu123

2019. április 23.

Szemöldökporos és szemöldökceruzás bénázásaim után, gondoltam kipróbálok egy ilyet is, hátha. Nem mondom, hogy elképzelni sem tudnék nála jobbat, de szép, természetes szemöldököt lehet vele csinálni. Kicsit világosabb, mint nekem kellene, de nem feltűnő, szépen ,,egybemosódik".

Az állaga nekem kicsit túl kemény, lehetne krémesebb, viszont nagyon lassan fogy, kb. 2 hónapja használom és alig hiányzik belőle valami.
Az ecset tényleg lehetne hosszabb, de nem vészes. 10-ből 9-szer azzal csinálom, mert lusta vagyok elővenni a hosszabb ecsetemet. :D

Összefoglalva szuper kis termék, ajánlom mindenkinek aki heti 4-5 alkalommal kicsit szépítené a szemöldökét. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

VeronikaB

2019. április 15.

Szeretem, hogy hamvas barna, egyáltalán nincs vörös beütése(végre!). Könnyű felvinni, szép eredményt ad, közepesen tartós, szépen kopik (egyenletesen, nem látványos). Állaga is jó, meg a kiszerelés is jópofa, bár én egy normál hosszúságú szemöldök ecsetet használok, nem a sajátját, nekem az valahogy jobban kézre áll. Utazáshoz viszont jó lehet, hogy nem kell még egy ecsetet eltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

miranda90

2019. február 22.

Nagyon szép a színe, egyáltalán nincs vöröses fénye, tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez. Tartósnak is mondanám, jó az állaga, könnyű vele dolgozni. Mind természetesebb, mind nagyon precíz, extrémebb szemöldököt lehet vele rajzolni. A hozzá járó ecset számomra nem kényelmes és Essence szemöldök ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

tyukanyo

2018. július 5.

Hiányos vékonyszálú ritka szemöldököm van. Szép természetes hatást tudok vele elérni. Utána használok szemöldökspirált is amivel tartós a végeredmény. Könnyű vele dolgozni, az ecset is maximálisan kihasználható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

palfruzsina90

2018. május 25.

Szemöldök kiegészìtéshez kivàló termék, kellemes a szìne-àllaga, éd külön tetszik a kis mérete. Ritkàbb szemöldökre nem ajànlom, könnyen túlzàsba lehet vele esni, ràadàsul nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

katagali92

2018. március 28.

Nagyon jó kis cucc! :) Az árnyalata hűvös barnás, ami hozzám teljesen jól passzol. Kellemes állaga van, egészen tartós (sminkfixálóval egész nap teljesen mozdulatlan), nagyon precízen lehet a kis ecsetkével dolgozni és nagyon kedvező áron van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

drSz

2018. március 13.

Könnyen kenhető, lassan fogy, természetes hatást kelt!
Egyedüli negatívum, hogy ha egy lápa alatt állsz egész nap, akkor fura színben fénylik a szemöldök :S:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Könnyen kenhető, lassan fogy, természetes hatást kelt!

Antioxidánsok: Tocopherol