Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

A krémes pomádé formázza, fixálja a szemöldököt és lendületet, ívet ad neki. A praktikus ecsettel a vegán textúra precízen felvihető.

Emimo

Korcsoport: >54
2019. július 12.

A kilisitázott termékek akciós kis polcán lévő dobozkából vettem, kicsit olcsóbban. Gondoltam, most nyárra, amikor mindig (különféle állagú) napvédőket is használok, és meleg is van, ezt kipróbálom, ceruzák helyett most jobb lesz. És tényleg! Az előttem szólókhoz csatlakozom: remek, hogy nincs vöröses beütése, nagyon szép, hamuszürkés, természetes, világosabb színe van. Az állaga, kenhetősége, mindene pont jó nekem. Az ecsete nem rossz, de inkább a saját szemöldökecsetemet használom, ami vastagabb és szélesebb és tömöttebb, és nagyon gyorsan, nagyon szép, nagyon természetes szemöldököt festek vele. Ajánlom! Rengeteg kilistázott holmit láttam a boltokban. Nem is értem, Ezt megszüntetik?! Kár lenne érte. Bár, az is igaz, hogy tényleg jó ideig ki fog tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 12.

Bettiikeee

2019. május 28.

Az ecsetje szornyu, kettot vettem es minkettonek szetesett
Nagyon halvany szine van, szinte alig latszik
A legrosszabb pomade amit hasznaltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Az ecsetje szornyu, kettot vettem es minkettonek szetesett
Nagyon halvany szine van, szinte alig latszik
A legrosszabb pomade amit hasznaltam

boggantyu123

2019. április 23.

Szemöldökporos és szemöldökceruzás bénázásaim után, gondoltam kipróbálok egy ilyet is, hátha. Nem mondom, hogy elképzelni sem tudnék nála jobbat, de szép, természetes szemöldököt lehet vele csinálni. Kicsit világosabb, mint nekem kellene, de nem feltűnő, szépen ,,egybemosódik".

Az állaga nekem kicsit túl kemény, lehetne krémesebb, viszont nagyon lassan fogy, kb. 2 hónapja használom és alig hiányzik belőle valami.
Az ecset tényleg lehetne hosszabb, de nem vészes. 10-ből 9-szer azzal csinálom, mert lusta vagyok elővenni a hosszabb ecsetemet. :D

Összefoglalva szuper kis termék, ajánlom mindenkinek aki heti 4-5 alkalommal kicsit szépítené a szemöldökét. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

VeronikaB

2019. április 15.

Szeretem, hogy hamvas barna, egyáltalán nincs vörös beütése(végre!). Könnyű felvinni, szép eredményt ad, közepesen tartós, szépen kopik (egyenletesen, nem látványos). Állaga is jó, meg a kiszerelés is jópofa, bár én egy normál hosszúságú szemöldök ecsetet használok, nem a sajátját, nekem az valahogy jobban kézre áll. Utazáshoz viszont jó lehet, hogy nem kell még egy ecsetet eltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

miranda90

2019. február 22.

Nagyon szép a színe, egyáltalán nincs vöröses fénye, tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez. Tartósnak is mondanám, jó az állaga, könnyű vele dolgozni. Mind természetesebb, mind nagyon precíz, extrémebb szemöldököt lehet vele rajzolni. A hozzá járó ecset számomra nem kényelmes és Essence szemöldök ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

tyukanyo

2018. július 5.

Hiányos vékonyszálú ritka szemöldököm van. Szép természetes hatást tudok vele elérni. Utána használok szemöldökspirált is amivel tartós a végeredmény. Könnyű vele dolgozni, az ecset is maximálisan kihasználható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

palfruzsina90

2018. május 25.

Szemöldök kiegészìtéshez kivàló termék, kellemes a szìne-àllaga, éd külön tetszik a kis mérete. Ritkàbb szemöldökre nem ajànlom, könnyen túlzàsba lehet vele esni, ràadàsul nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

katagali92

2018. március 28.

Nagyon jó kis cucc! :) Az árnyalata hűvös barnás, ami hozzám teljesen jól passzol. Kellemes állaga van, egészen tartós (sminkfixálóval egész nap teljesen mozdulatlan), nagyon precízen lehet a kis ecsetkével dolgozni és nagyon kedvező áron van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

drSz

2018. március 13.

Könnyen kenhető, lassan fogy, természetes hatást kelt!
Egyedüli negatívum, hogy ha egy lápa alatt állsz egész nap, akkor fura színben fénylik a szemöldök :S:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Könnyen kenhető, lassan fogy, természetes hatást kelt!

Lina14

2018. március 2.

nekem vörös hajam van, szóval az árnyalat nem jött be sajnos, bár ez nem a termék hibája
felvinni elég könnyű, elég krémes, nekem talán túl krémes is, de ha megszárad, akkor tart egész nap, lemosni viszont egyáltalán nem nehéz vagy dörzsölős
nem ez a kedvencem, mert nem természtes rajtam, a színét sem találtam el, viszontr önmagában nem rossz termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol