Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiszerelés: 2x30 kendő

hopihe11

2015. július 5.

Végre viszonylag normális összetevőkkel rendelkező kendőcskék!! Az illata kellemes, meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Nessy

2014. április 25.

Nekem is csípi a popómat.:( Ragacsossá teszi a bőrt és szerintem az illata(amúgy kellemes)túl erős egy babatermékhez képest. Igényes csomagolás, masszív, jó nedves kendők, de sajnos így nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

HunnyBunny

2014. április 2.

Ő most az aktuális új kedvencem törlőkendők terén! Nagyon finom, különleges illata van, nem szárít, nem csíp, megfelelően tisztít, ugyanis kellően át van itatva nedvességgel, ahogy kell! Sok esetben szinte száraz a törlőkendő, mikor kihúzom a csomagból... Ez szuper! És a csomagolás is igényes, designos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 2.

Pöti

2014. március 21.

Véletlen találtam erre a DM-ben, de nagyon megörültem neki. Szeretem az Alverde termékeket, ennek isteni illata van, jól tisztít. Ha nincs kéznél más, én a sminket is simán le tudom vele törölni, puha marad utána a bőröm. Sajnos nincs belőle nagy kiszerelés, így kicsit drága 60 kendőért 800 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Hideg Nóra

2014. március 20.

Nagyon praktikus, nagyon szuper termék, mindenkinek csak ajánlom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Nagyon praktikus, nagyon szuper termék, mindenkinek csak ajánlom!!!

Indira

2014. március 6.

Véletlenül vettem észre a múltkor a DM-ben, gyorsan megvettem, örültem h van Alverde popitörlő :) 2 csomag volt összecsomagolva, így volt 7-800 Ft
Annak is használtuk, nekem nagyon bejött, 1 db jön ki belőle, kellemes semleges illatú, az anyaga is eléggé rugalmas. Hagy maga után némi olajat a bőrön, ez popsinál éppen jó, nem is kell feltétlenül utána már krémezni!

Ha nem lenne ilyen drága biztosan csak ezt venném, így nem lesz napi használatban, de táskába pont belefér, így út közbeninek ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

schirley

2014. február 18.

Nehogy megvegyétek!!! Az arcomra vettem, sminktörlő kendőként, teljesen gyanútlanul. Gondoltam, ha mindenféle......mentes, akkor biztosan jobb, mint amiket eddig használtam. Borzasztó volt!!! Azt hittem, hogy leég az arcom, úgy csípett.
Akkor arra gondoltam, hogy biztosan nagyon érzékeny a bőröm. Gondoltam ezek után, hogy elhasználom arra, amire tervezték: popsitörlésre. Magamnak. Na, ne tudjátok meg!!! Mintha erős paprikával mosakodtam volna. És akkor eszembe jutottak a bébik. Szegények, még csak szólni sem tudnak, úgyhogy most én szólok helyettük!! :-D
Szóval mielőtt bármivel törlitek a popsit, előbb próbáljátok ki az arcotokon!
Szép napot Mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

Szóval mielőtt bármivel törlitek a popsit, előbb próbáljátok ki az arcotokon!
Szép napot Mindenkinek!

dorcsiii

2014. február 12.

Ma láttam először a Dm-ben, azonnal vennem kellett! :-) Isteni illata van (olyan Niveás), kellően nedves is. 2x30-as csomagolás 799 Ft-ért, nem a legolcsóbb, de újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate