Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Egyéb

Az Alverde pelenkakiütés elleni krém méhviasszal, körömvirág- és jojobaolajjal gyengéden ápolja és védi az érzékeny babaőrt. Segít megelőzni a kipirosodást és megnyugtatja a baba bőrét.

lujzi

2013. január 21.

kisfiam születése óta ezt használjuk, egyelőre (2.5 hónap alatt) nem volt semmi probléma a bőrével. jól kenhető, szépek az összetevői, árban is megfelelő. remélem, a továbbiakban is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

blackhorse

2013. január 11.

Pearl22, nekünk sem hozta rendbe a kipirosodott égő vörös popsit, de ez a krém nem is ezért van. A szokásos dolgokat rendben tartja, de ha fogzás van vagy valami felborult az emésztésben akkor már nem elég. Nekünk akkor csakis a gyógyszertári csukamájolajos vált be.
Alapból az összetevők miatt szuper a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Alapból az összetevők miatt szuper a krém.

Indira

2012. november 30.

Kislányomnál újszülött korától ezt használom, elsősorban az összetevők miatt vettem, de nagyon bevált!
Őszibarack popója van azóta is :)
Kb 1 hónapig elég a kis tubus, pedig naponta rengetegszer kenem, így egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Őszibarack popója van azóta is :)

pearl22

2012. augusztus 22.

A sok jó vélemény miatt gondoltam kipróbáljuk, de nagy csalódás volt! Kislányom kipirosodott,kipattogott popsiját nem hozta helyre,pici enyhülést sem tapasztaltam.Kár érte,mert nagyon bíztam benne!Az állaga tetszett, ezért egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

bandita

2012. augusztus 16.

Nagyon szuper, sokoldalúan használható popsikrém.

1. Mint tényleges popsikrém, abszolút megbízhatónak érzem, viszonylag könnyen kenhető, eloszlatható, kényelmes pattintós kupakkal.
2. Bikinivonal borotválást követő egyik legtökéletesebb after shave termékem, amelyet csak a Babylove tégelyese tud felülmúlni.
3. Kézkrémként is szuper, regenerálja, gyógyítja a fertőtlenítőszerektől időnként sebesre mart kezemet.

Ez egy tartós barátság kezdete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nagyon szuper, sokoldalúan használható popsikrém.

Ez egy tartós barátság kezdete :)

F. Anikó

2012. július 27.

Az összetevői miatt váltottam erre a popsikrémre, és egyáltalán nem bántam meg! Tökéletes helyrehozta még a kipirosodott(elég csúnyán:( ) popsit is. Állaga, illata is klassz. Elég sokáig kitart, úgyhogy abszolút megéri az árát. Ám a legfontosabb, hogy sokkal jobbak az összetevői, mint a többi elterjedt popsikrémnek-úgyhogy, ha drágább lenne, akkor is ezt venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

r.szombathelyi

2012. június 25.

Most próbálom ki ezeket a termékeket, nagyon tetszik az illata, elég sűrű, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Jazz-meen

2012. június 4.

Mondjuk nekem a gyógyszertári kenőcs az etalon, de a többi "márkás" popsikrémnél ez 1000x jobb. Tényleg elég belőle kevés, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

Ancsi78

2012. február 23.

Nekünk nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Semmi probléma nem jelentkezett a használata mellett. Összetevők sokkal szebbek, mint a hagyományos popsikrémeké, és árban is nagyon jó. Nem sok kell belőle, nagyon sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0