Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fénytelen, töredezett hajra. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőkeket, szilikont. Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

MademoiselleSumire

2016. február 28.

Nagyon akartam szeretni. Az első natúr balzsamom..Szörnyű. Hihetetlen kócos és kellemetlen tapintású lett a hajam. Kétszer használtam: először és utoljára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

AranyZsuzsi

2015. október 12.

Anno amikor elkezdtem szilikonmentes hajápolókat használni,akkor az Alverdének volt egy amarántos változata(sötétbordó flakonos),na az igazán jó volt.Miután eltüntették ,ezt a változatot találtam a legjobbnak.Most azonban úgy érzem,mintha semmit sem tennék a hajamra,nem hidratál,nem lesz jó tapintású,úgyhogy Alterrára váltottam ,a gránátalmás változatban,az igen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 12.

sunbazsi

2015. augusztus 25.

Elégedett vagyok vele. Az eddigi balzsamokhoz képest nehezebb eloszlatni a hajon, de az illata és a hatása számomre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

f.andi

2014. szeptember 3.

Hajvégápoló nélkül nem tudom, mennyit hidratál, de tényleg erősebb és szebb tőle a hajam. Sokkal könnyebben fésülhető is. Nekem eddig az egyik legjobb balzsamom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

anna0903

2014. augusztus 1.

Kedvenc balzsamom. Az illata nagyon jó, a haj selymes, szép, puha és fényes lesz tőle. Nem tudok rá rosszat mondani. Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

sztike

2013. december 3.

Már kb. egy hónapja használom, nekem tetszik. Az illata kellemes, de nem marad meg, ami végülis nem akkora nagy baj. Az állaga nekem elsőre nagyon fura volt a sima szilikonmentes balzsamokhoz képest, de nem rossz. Könnyű eloszlatni, kimosni sem nehéz és végeredményben a hajam puha és fényes. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 3.

Októberi Lány

2013. július 12.

Nekem szép fényes tőle a hajam. A gubancokról annyit mondanék, hogy akinek derékig érő haja van, annak nincs az a balzsam, ami maradéktalanul szálkásodásmentes, kóctalan hajat varázsolna...(legalábbis ebben az árfekvésben)... Rendszeresen hennáztam, most meg cassiázom, ettől hihetetlenül puha, csillogó a haj, e mellé ez a balzsam tökéletesen elég. Az összetevők, az ár-érték arány, az illata és tulajdonképpen a mennyisége is (1 hónap kb. a temérdek hajamra) rendben van. Nincs okom lepontozni.
Update: De. Van okom lepontozni, az illatanyagok közt nem is egy, eléggé nem tetszik, már amit írnak róluk. Már elfogyott, de nem veszek többet. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

BNicol

2013. április 6.

Szeretem az illatát és a hatását is. Hajtőre egyáltalán nem használom, finom puha és szép fényes lesz tőle a hajam. Csak azért váltottam, mert egy kicsit már meguntam. Egyébként szerintem ár-érték szempontjából teljesen reális, és megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

bambi023

2013. január 31.

Az illata furi, de nem rossz, hajmosás után nem érezni, könnyen kimosható, de hogy hidratálna...nem vettem észre. tapintásra nagyon száraz maradt a hajam vége... nem nagyon tetszik..:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Kiscsillag5

2012. december 18.

Nagyon jó az illata, de sok benne az alkohol. Könnyen kifésülhető volt vele a hajam és könnyen ki tudtam öblíteni. Nem csinált semmi extrát igazából. De ez eddig nálam minden balzsamra érvényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.