Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. június 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Sheavajat, illetve bio gyömbérkivonatot és bio vízi-bambuszt tartalmazó receptúra védi az ajak bőrét a mikrorepedésektől. Teljeskörű ápolás és kellemes illat - a selymes puhaságért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mlexa

2021. július 16.

Ennyi pénzért egy nagyon jó kis ajakápoló. Az enyémben itt-ott nagyobb szemcsék is vannak, de ettől függetlenül szeretem. Az illata és az állaga is megfelelő. Sokáig elég, lassan fogy. Szépen puhítja az ajkakat, érezhető a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Helene

2021. július 5.

Kár hogy csak egyet vettem belőle, mert ez is kedvencem lett! Enyhe illatja van, remekül hidratál, nyárra éppen elég ennyi hidratálás az ajkaimnak, és az ára is, mint mindig nagyon kedvező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

ViragKisAsszony

2021. április 10.

Nekem a füge-méz változat jobban bejön. Ez is nagyon jól ápolja az ajkaimat, de eleinte túl szemcsés volt az enyém, és úgy érzem, hogy többször kell használnom, mint a füge-mézeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Virág-os

2021. március 29.

Az ára 350 Ft volt.

Illata kellemes, nem erős. Eléggé hajvax állagú, sűrű, de hamar puhul így könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Az ára 350 Ft volt.

Beauty88

2021. március 28.

Sajnálom, hogy limitált kiadás, mert ár-érték arányban szuper termék. Gyorsan bevásárolok még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Ven1223

2021. március 16.

Nagyon örülök :) Kiválóan hidratál, kellemes és nem tolakodó, natúr-gyömbéres illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

AnnaR

2021. február 21.

Nekem nagyon tetszik :D Elfogyott a másik Alverdés ajakápolóm, kellett egy új, gondoltam kipróbálok egy másik "ízűt". A körömvirágosat is nagyon szerettem, de ennek az illata is nagyon nagyon tetszik. Állagra maga a tökély. Sajnálom, hogy limitált kiadás... :)
Lefekvés előtt szoktam használni, de napközben is volt, hogy ezután nyúltam. Szépen rendbe teszi az ajkaimat, verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

candices

2020. december 10.

Mostanában több rúzst használok és elkezdték szárítani az ajkam. Alapvetően egy egyszerű ajakápolót szerettem volna, de megláttam hogy van benne gyömbér és azonnal beraktam a kosaramba. Az illata mesés és az állagával is elégedett vagyok. Esténként lefekvés előtt használom a sűrűbb állaga miatt és mire felkelek pihe puha lesz tőle a szám. Biztosan újraveszem, ha egyszer elfogy. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Yerzinia

2020. november 11.

Nekem tetszik, nincs túl sűrű állaga, de jól hidratál. Nem olyan jó, mint a sárga dobozos körömvirágos, de teszi a dolgát és érdekes illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

pacal

2020. november 5.

teljesen jó termék, pláne ennyi pénzért. nekem nagyon bejön az illata, így lehet, h a kelleténél többet kenem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT