Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: hdora87, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Az ajakbalzsam menta ízt ad a frissen ápolt ajkaknak, és finom rosé színárnyalatot a forró nyári napokon.

3 árnyalatban kapható: 010 Delicate Peach, 020 Delicate Rose, 030 Delicate Pink

Tvylvis

2017. április 19.

A 30-as árnyalatot vettem meg, de minek. A mentás illat jó, a csomagolás aranyos, egész kellemes viselet. Ugyanakkor nálam darabosan kenődik, pedig nincs cafatokra száradva a szám (ápolom és radírozom rendszeresen). Ajakápolóval, alappal, alap nélkül, teljesen mindegy, egyszerűen furán darabos az állaga (pedig nem romlott meg). Az már csak hab a tortán, hogy ez az árnyalat is inkább sárgásba, korallosba hajló rózsaszín, ami engem teljesen lesápaszt. Kuka lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

henczen

2017. február 2.

Szeretem a mentás illatát, és a visszafogott színét. Hétköznapokra az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

sziluetta

2016. december 29.

Olyan kis cuki volt, akciósan vettem, de azóta se használtam, mert amikor itthon kipróbáltam magamon, elment tőle a kedvem. Nem érzem hogy hidratálna, valahogy nem az igazi sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

encimokus

2016. szeptember 17.

Én a legvilágosabbat vettem, kicsit rózsaszínes és csillogó lett a szám tőle. Az illata valóban mentás,
de nem hűsít, úgyhogy igazán sok értelme nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

de nem hűsít, úgyhogy igazán sok értelme nincsen.

Nancika

2016. szeptember 8.

A legsötétebb árnyalatát vettem meg, ami megdöbbenésemre pont megegyezik a szám természetes színével (nem hittem volna), úgyhogy nem sok különbséget látok (bár ha mondjuk kézfejre kenem is elég halvány, de ugyanaz az árnyalat), viszont nagyon kellemes viselni, tartós, sokáig fent marad és jól hidratál szerintem. A csomagolását pedig imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate